Дивовижні факти про гроші — 16 цікавих фактів

11-5-2019

Здрастуйте, дорогі читачі! Гроші – це добро чи зло? Гроші – це товар чи цінність? Кожна людина має особисту думку з цього приводу, засноване на конкретному життєвому досвіді.

Розглянемо деякі цікаві і дивовижні факти про гроші. Можливо вони здадуться вам банальними, але саме вони здатні допомогти сформувати правильне ставлення до грошей і раз і назавжди поліпшити своє фінансове становище.

Про те, як почати заробляти в інтернеті, читайте в нашій статті — заробіток в інтернеті від 100 грн в день.

1. Що дають нам гроші?

Присутність грошей приносить радість людині, дає можливість придбання духовних і матеріальних благ, дає впевненість в собі і свободу.

З одного боку, це – добре. Добре, коли людина з вдячністю приймає благополуччя, але не стає залежним від нього. Така людина часто займається благодійністю, легко дає гроші в борг, але рідко стає багатим.

2. Які дивовижні факти про гроші ви знаєте?

 1. Гроші люблять рахунок. Щоб зібрати певну суму, потрібно економити, відкладати, ставити цілі і планувати майбутнє.
 2. Кажуть “Дай людині гроші чи владу, і ти побачиш, якою вона є насправді”.
 3. Залежність від грошей існує. Заради багатства деякі люди йдуть на підлість і злочини, на злодійство, вбивство.

3. Правда чи вигадка?

Гроші можуть бути провідниками енергій і намірів. Упередження це чи реальність? Про це свідчать деякі дивовижні факти про гроші:

 • Не можна брати гроші, які хтось втратив, ні паперові, ні монети.
 • Вираз ” як прийшло, так і пішло” має відношення якраз до такої ситуації. Адже підібрані на вулиці гроші ніколи не затримуються. Йдучи, вони збільшуються в сумі. Знайшов 50, а втратив 100.
 • Деякі люди намагаються позбутися своїх проблем за допомогою грошей. Для цього беруть купюру або більш цінну монету (щоб її обов’язково підібрав хто-небудь), наговорюють на неї свої бажання (типу «Забери мою біль, мою убогість і т. д.) і викидають гроші на вулицю. Підібрав їх людина може прийняти всі проблеми на себе, якщо у нього слабкий енергетичний захист.
 • Не слід передавати гроші буквально з рук в руки. Їх потрібно класти в блюдце для грошей або на стіл. Чому? Деякі люди мають сильну енергію, якої достатньо, щоб через гроші, отримані з рук в руки, переманити вашу удачу і ваше благополуччя.
 • Звичка залишати здачу продавцям, подавати тим, хто просить на вулиці, теж може зіграти погану службу фінансового благополуччя. Гроші не люблять, коли ними нехтують. І в один прекрасний момент відправляться до того, кому вони потрібніше.
 • Гроші не люблять злидні і не затримуються у людей, які бояться їх витрачати на себе. Як це зрозуміти? Необхідно, або хочеться зробити покупку, а грошей немає. Значить, її потрібно запланувати. Коли прийде час придбання, гроші обов’язково з’являться до цього моменту.
 • Існує традиція залишати монетку на пам’ять в вподобаному місці. Чи варто її розглядати, як реальну можливість туди знову повернутися? Цілком. Найкраще кинути монетку в яке-небудь малодоступне місце, щоб вона там полежала якийсь час.

Читайте статтю – Заробити гроші в інтернеті зараз!

4. Як залучити гроші?

Розглянемо деякі дивовижні факти про гроші, а точніше, поговоримо про деякі звички, які можуть вплинути на фінансове благополуччя:

 • Щоб гроші водилися, необхідно утримувати будинок в чистоті.
 • Прибираючи зі столу, прати крихти тільки ганчірочкою, ні в якому разі, не долонею. Не виносити сміття з дому після заходу сонця.
 • Не давати сусідам з дому хліб або сіль, ні просто так, ні в борг. Через них, як і через гроші, може піти удача і благополуччя в сусідній будинок або квартиру.
 • Добре впливає на залучення грошей в будинок присутність паперових купюр в ящиках або на полицях шаф. Бажано мати 1 велику купюру про запас, десь у схованці, щоб вона там постійно лежала. При можливості поповнювати цей НЗ.
 • Валяється дрібниця по будинку може принести в нього проблеми. Вся дрібниця повинна знаходитися в гаманці або скарбничці/скляній банці, тобто, в закритому просторі.
 • Добре, коли в кишенях є паперові гроші. Гроші не люблять діряві кишені.

Завести в будинку кімнатні рослини: фікус, заміокулькас, грошове дерево. Вони володіють потужною енергією, що залучає достаток в будинок.

5. За все в житті доводиться платити

Правда. Якщо несподівано звалюються “дармові” гроші – виграш в лотерею, спадок, то це привід не скільки зрадіти, а потурбуватися.

Що зажадає Всесвіт натомість за це благо? Платити доведеться не обов’язково грошима. Це можуть бути нервові клітини, витрачені на вирішення проблем, втрата близьких людей або проблеми зі здоров’ям. Тому, отримуючи такі гроші, необхідно подякувати Всесвіт і запропонувати їй варіант віддачі, якщо буде потрібно: «Якщо потрібно платити, то візьми тому краще грошима».

Якщо Ви знаходитесь в пошуках заробітку грошей і хочете заробляти в інтернеті десятки тисяч грн на місяць, то обов’язково прочитайте мою статтю 45 способів як заробити гроші без вкладень. Сподіваюся вона вам буде корисна!