Ковролін – доступна якість

5-22-2019

Створити затишну, комфортну обстановку в будинку дуже просто, за допомогою правильно підібраного килимового покриття. Ковролін вважається найбільш затребуваним покриттям, за рахунок привабливого естетичного вигляду, доступної ціни і зносостійкості. Великий вибір кольорових рішень, фактури петель дозволяє підібрати ковролін для будь-якого приміщення – офісу, вітальні, коридору. Ковролін відрізняється прекрасними звуко-, теплоізоляційними властивостями, приємний на дотик.

При виборі ковроліна застосовуються кілька критеріїв – призначення, особливості експлуатації, тип ворсу. Побутовий ковролін в ПолMall призначений для укладання в житлових приміщеннях, офісах з невеликою прохідністю.

Напівкомерційний укладається в маленьких офісах, кабінетах керівників, дитячих, ігрових кімнатах. Відрізняється низьким або середнім ворсом і гарною стійкістю до прання.

Вибираючи ковролін в будинок або квартиру, важливо також враховувати особливості експлуатації. Так, для вітальні потрібен ковролін з середнім ворсом, стійкий до деформації під вагою важких меблів.

На кухні також можна укладати ковролін, тільки обов’язково відштовхуючий вологу і бруд, з щільним, низьким і густим ворсом. Почистити його не складе особливих труднощів.

У спальню і дитячу кімнату можна вибрати ковролін з довгим ворсом, з додаванням до складу тканини натуральних матеріалів. Такі покриття добре тримають тепло, не накопичують статичної електрики, маленьким ніжкам приємно по ним ходити.

Особливості структурі петель

Також ковролін на polmall.com.ua класифікують за структурою петлі. Фризе – текстурний ковролін, створений зі скрученого, термічно обробленої, пряжі. Таке покриття, незважаючи на високий ворс, відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, стійкістю до прання.

Велюр – покриття з невеликим розрізним ворсом, який після розрізання распушают. У підсумку виходить гладка, пухнаста поверхня, схожа на оксамит. На такому типі ворсу добре помітні сліди кроків, але і чистити такий ворс просто.

Саксони – розрізний ворс з дуже закрученої, термофіксований нитки зберігає вертикальне положення. Такий ковролін відрізняється незвичайно, привабливим зовнішнім виглядом, комфортністю.

Шеггі – різновид саксони, що відрізняється високим жорстким ворсом, довжиною до 50 мм, створений з крученої пряжі. Таке покриття відрізняється незвичайно, шикарним зовнішнім виглядом, відмінно підходить для спальні.

Бербер – букльований ворс, з перепадами висоти, за рахунок чого килими набувають незвичайно фактурну поверхню. Відрізняються міцністю і відмінною зносостійкістю.

Скролл – різнорівневий ворс, верхівки якого іноді розрізають і распушують. Завдяки особливій структурі ворсу, такі килими створюють об’ємний малюнок. Такі покриття дуже добре підходять для житлових кімнат, прихожих.

Кат-луп – ворс, в якому комбінуються розрізні і нерозрізні петлі, що створює рельєфний малюнок, що виглядає особливо ефектно за рахунок гри світла.

Підібрати ковролін будь-якої товщини і структури ворсу легко в магазині Polmall. Величезний асортимент кольорів та фактур, висока якість дозволяє зробити вірний вибір, купити ковролін, який прослужить довгі роки.