Лічильники відвідувачів

0
11

Навіщо і як потрібно рахувати відвідувачів?
Сучасний лічильник числа відвідувачів магазину-один з найнеобхідніших інструментів управління торгівлею. Встановлений в проході пристрій дозволяє фіксувати трафік і на підставі отриманих даних проводити аналітичні розрахунки і будувати бізнес проекти. Також хочемо порекмедувати купить счетчик посетителей

Система підрахунку відвідувачів дає можливість керівникам і власникам бізнесу організувати робочий процес найбільш раціональним чином. При цьому проведений паралельно облік покупців надає дані для встановлення відсотка продажів від числа зайшли в приміщення людей (конверсію). Хочемо порекмедувати замовити счетчики посетителей магазина на сайті .

Сервісна компанія Технології бізнесу рекомендує купити датчик підрахунку відвідувачів для установки в торгових центрах і окремо розташованих магазинах Владивостока. Ми гарантуємо гідну якість обладнання, низькі ціни, швидкий монтаж.

Якщо ви хочете придбати недорого для своєї торгової точки систему підрахунку відвідувачів, то рекомендуємо звернути увагу на лінійку моделей Кондор, що відрізняються від інших лічильників доступною ціною і точністю роботи.

Що дає установка лічильників відвідувачів
Електронний облік відвідувачів дає можливість зібрати точну статистичну інформацію про кількість осіб, що зайшли в офіс, клуб, Торговий центр. Більш досконалі пристрої підключають до автоматизованих систем обліку фірми 1С.

Система обліку кількості вхідних відвідувачів встановлюється на один або кілька проходів і замикається на локальну комп’ютерну мережу. При цьому на екрані в режимі реального часу можна подивитися всі необхідні облікові дані.

Чим вигідна установка лічильників:

ви можете визначити число увійшли за певний період часу – день, тиждень, місяць, сезон;
виявити час з найбільш щільним потоком;
встановити напрямок трафіку і місця (магазини) з найбільшим відвідуванням;
визначити співвідношення увійшли і покупок.
Отримані статичні дані використовують для аналізу бізнесу та прогнозування його подальшого розвитку. Також за допомогою лічильників можна визначити ефективність реклами.

Системи обліку увійшли (вийшли) відрізняються за принципом роботи, технічними параметрами і Умовами застосування – зона детекції, висота установки. Купити лічильник відвідувачів можна як автономний, так і з можливістю підключення до комп’ютера – в даному випадку все буде залежати від уподобань замовника.

Рекомендації від професіоналів
Компанія Технології бізнесу представляє керівникам і власникам бізнесу лічильники обліку Кондор з інфрачервоним датчиком. Ви можете вибрати обладнання горизонтального або вертикального кріплення, на один або кілька проходів, з виходом на локальну мережу або автономний.

Професійний монтаж пристроїв забезпечить їх безперебійну роботу при будь-якому потоці покупців. Встановивши рахункове обладнання ви отримаєте точні статистичні дані, які дадуть можливість вивести ваш бізнес на принципово інший рівень.