Мінітрактор dongfeng огляд

7-14-2021

Минитрактор DONGFENG 244 D

Який трактор потрібен саме вам?

Бренд dongfeng широко відомий у всьому світі як надійний виробник сільськогосподарської техніки.  З 1952 року фабрика “changzhou dongfeng agricultural machinery group” виробляє сільськогосподарські трактор донгфенг, важкі дизельні мотоблоки, збиральні комбайни, самохідні сівалки точного висіву і навісне обладнання для тракторів. Вся продукція однозначно входить в топ-3 найякісніших лінійок сільськогосподарського обладнання, виробленого в КНР.

Цінова політика компанії досить висока, проте настільки якісну техніку важко виробляти інакше – вам є за що платити! трактори dongfeng легко конкурують з виробниками з південної Кореї, Франції, Італії та навіть Німеччини. Власне, на полях цих країн нерідко можна побачити трактор Донгфенг з фронтальним навантажувачем і екскаватором.

З усього модельного ряду (завод виробляє трактори потужністю від 24 до 100 к.с.) на ринок поставляються машини потужністю 24 к. С., іноді могутніше – 40, а рідше – 80 к. С. Причина популярності “молодших моделей” на нашому ринку зрозуміла – висока вартість доставки морськими контейнерами, дуже високі імпортні ставки і ввізні мита, а також утилізаційний збір роблять покупку відчутно дорогою. Однак не варто забувати, що dongfeng – це найкраще, що ви можете придбати за такою вартістю.

Також поставляються повнопривідні моделі з гідропідсилювачем керма – трактори df-244, які додатково укомплектовуються дугами безпеки з навісами від сонця або дощу, а також кабінами з опаленням (df-244с). Аналогічно, можна побачити моделі df – 354 (повнопривідна модель з 35 сильним дизельним мотором) і df-354c (з встановленою кабіною), df-404 і df-804 (ці моделі поставляються тільки з кабінами з опаленням, з 4-циліндровим дизельним двигуном і широко використовуються комунальними службами).

Опціонально, трактори df оснащуються наступним обладнанням:

Широкий вибір навісного обладнання забезпечується стандартною системою кріплення навісного обладнання (клас 1), і валом відбору потужності 540 / 1000 об./ хв.

Виробник забезпечує свій модельний ряд фірмовими позиціями-фронтальними навантажувачами (класичною моделлю, і щелепної модельно), і фірмовими навісними екскаваторами. Це обладнання поставляється і може використовуватися тільки з тракторами dongfeng.

Компанія є офіційним партнером заводу-виробника “changzhou dongfeng agricultural machinery group”. Працюючи з нами, ви отримуєте інформацію з перших рук, якісне обслуговування і найкращі ціни! наші співробітники проходять навчання з представниками заводу і в курсі найтонших моментів щодо правильної експлуатації техніки.