Міжкімнатні двері з дерева

11-1-2019

Межкомнатные двери из дерева
Це ідеально підібрані по стилю, кольору і матеріалу міжкімнатні двері до внутрішньої панелі вхідних дверей. Ви отримуєте готове рішення “дверного питання”. Немає сумнівів у тому, що такий тип дверей є одним з найбільш давніх – кілька століть тому їх можна було зустріти як в будинку бідняка, так і в королівському палаці. В якості матеріалу для виготовлення цілісних дерев’яних міжкімнатних дверей найчастіше використовують сосну, дуб або бук. Саме ці види деревини як не можна до речі підходять для такого роду виробів, вдало поєднання в собі привабливий деревний малюнок, хорошу оброблюваність і достатню міцність. Двері з сосни зазвичай коштують дешевше дубових або букових виробів.

По – перше, такі Межкомнатные двери из дерева в Киеве більш елегантно, благородно і гарно, ніж, наприклад, ламіновані. Причина полягає в тому, що двері міжкімнатні з масиву виглядають більш природно і органічно, оскільки виготовляються з самого що ні на є натурального дерева. В той час, як ті де ламіновані варіанти лише якісно імітують ту чи іншу деревину. Справжні дерев’яні двері виглядають більш статусно. По – друге, двері, виготовлені з масиву, більш надійні і довговічні, у вигляді того, що їх полотна (а не тільки коробка) виробляються з дерев’яних дощок. До того ж, в майбутньому, коли з’являться щілини між сполуками, зблякне фарба або лак, такі двері можна легко відреставрувати, отримавши виріб, нічим не відрізняється від початкового варіанта. По – третє, міжкімнатні двері з натурального дерева є екологічно чистим виробом. Природний матеріал перевірений часом і чудово підходить для експлуатації в житловому будинку або квартирі.

Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері з масиву недорого, то варто звернути увагу на вироби, виготовлені з сосни. Це більш бюджетний варіант, тим не менш, мало поступається дверей з дуба. Вони прослужать вам довгі роки, а продовжити їх естетичні характеристики можна в будь-який час – шляхом додаткового шліфування і покриття лаком (фарбою). Якщо ж вам потрібні двері більш статусні і благородні, то варто купити дубові вироби – за ціною вони дорожче. Такі двері, як і соснові, представлені різними кольорами та відтінками.