Цікаві факти про волосся (5 фото)

0
799

Не варто сприймати волосся, тільки як прикрасу голови. Це важливий захисний механізм людини, який захищає шкіру від сильних холодів або від спекотного періоду. Крім цього, шкіра захищена від пилу і вітру. Один волосок здатний прожити строк до 2-4 років. За один день волосок виростає приблизно на 0,4 мм. Через деякий час волосся випадає, а на зміну йому приходить новий.

Трохи статистики: за день у людини випадає близько 40-50 волосків. У людей у віці в два рази більше. Якщо у людини є якісь хвороби, тоді випадання волосся тільки посилюється, на жаль.
Интересные факты о волосах (5 фото)

Але ви напевно знайомі з такою цікавою процедурою, як нарощування волосся. А чи знаєте ви, що ця процедура з’явилася ще в 60-их роках, завдяки перукаря Саймону Форбсу? На сьогоднішній день є безліч способів, які зроблять дівчину по-справжньому яскравою та індивідуальною особистістю. Тепер нарощувати волосся можуть абсолютно всі. Це відмінний спосіб підкреслити і показати, наскільки ви індивідуальні і чарівні. До Росії ця процедура дійшла трохи з запізненням. Про нарощування волосся в РФ дізналися лише ближче до 2000 року. Зараз же, завдяки новітнім технологіям, нарощування волосся дозволяє виглядати дуже натурально. Здається, наче це ваші природні волосся. Одним з кращих салонів в цьому напрямку – салон краси Олександри, послуга нарощування волосся Київ центр.
Интересные факты о волосах (5 фото)

Чому у людей різний колір волосся? Все це визначається генами кожної людини. Є такі особливі клітини шкіри, які називаються меланоцити. Вони виділяють пігмент меланін. Він, у свою чергу, може бути двох видів: еумеланін і феомеланін. Саме від цих двох пігментів залежить, якого кольору будуть ваші волосся. Але чому з віком люди сивіють? Справа в тому, що меланоцити з часом розпадаються. Таким чином, волосся стають білого кольору.
Интересные факты о волосах (5 фото)

Що стосується, темних волосся, то у них міститься набагато більше вуглецю, ніж у світлих волоссі.

По швидкості росту волосся знаходяться на другому місці. Найшвидше росте кістковий мозок в тілі людини, після пересадки. До речі кажучи, знову трохи статистики: у чоловіків зростання волосся відбувається швидше, ніж у жіночої статі.

Дуже часто можна почути, що стрижка волосся уповільнює ріст волосся. Це поширена помилка. Насправді, ріст волосся не залежить від цього. Форма волосся теж не залежить від стрижки.
Интересные факты о волосах (5 фото)

Волосся дуже міцні. Якщо волосся зробити мотузку, то вона зможе спокійно тримати вагу двох слонів. Це дійсно дивно. Така міцність порівнянна з тросом з кевлара.

Один волосок з голови людини, завдяки новітнім технологіям, розповість всю інформацію про людину. Можна дізнатися, що їв людина весь минулий місяць. Можна навіть зрозуміти, де людина проживає. Це дійсно дивно. В судовому тестуванні за допомогою волосся перевіряють наявність наркотиків в організмі. Хоча, по волоссю можна дізнатися багато цікаві деталі особистості людини, але, наприклад, підлога все ще не можна впізнати. З часом, ймовірно, вчені зможуть дізнаватися навіть стать людини по його волоссю.

За статистикою волосся кавказці починають сивіти приблизно з 34 років. Якщо говорити про африканців або азіатах, то вони починають сивіти лише на 47 рік. Якщо ж говорити про облисіння, то азіати менш схильні до цього, ніж інші раси.

Вважається, що чистка волосся дуже корисна. Однак це не так. Просте розчісування буде в кілька разів корисніше, ніж чистка.

Щоб волосся завжди залишалися здоровими, потрібно постійно вживати яйця, моркву та інші овочі і фрукти, в яких містяться вітаміни C і D.

Ну і наостанок. Дуже часто на шампунях можна побачити, що вони видаляють лупа та захищають від неї. Насправді все не так. Вони не видаляють її, а просто покривають волосся воском. З-за цього порушується стан волосся, що дуже несприятливо на них впливає.