Найбожевільніші весілля або натхнення для сміливих (7 фото)

0
363

У нашому світі існують люди, які настільки сміливі, що завжди готові пробувати щось нове і експериментувати зі всім незвичайним. Ці люди не терплять усталених традицій і норм, не люблять нудьгу і простоту, готові одружитися де завгодно, як завгодно і коли завгодно, лише б це було по-справжньому весело. У нас в міні-готелі для молодят «Пітер Hotels» були декілька пар, які одружилися в далеко не самих звичайних місцях.

Якщо ви вважаєте, що ми маємо на увазі яку-небудь віддалену і непопулярну країну, то ви помиляєтеся. Ми говоримо про місця, які вразять уяви навіть самих свободномыслящих людей цього світу. Як вам весілля у ліфті? Ні, вже не дивує? Що ж, пропонуємо вашій увазі підбірку весіль, які відбулися в самих незвичайних місцях і дуже оригінальним способом:

Весілля на велосипеді

Наші співвітчизники з Москви, відразу після реєстрації шлюбу, замість того, щоб сісти в розкішний і дорогий лімузин, кинулися до велосипедів, які чекали їх біля входу, і поїхали кататися по парку Горького! Незвично і весело, на наш погляд. Відразу зрозуміло, що у молодят є почуття гумору, вони молоді душею і не бояться бути оригінальними.

Весілля з роботами
Самые безумные свадьбы или вдохновение для смелых (7 фото)

Японці, як відомо, славляться своєю любов’ю до всяких інновацій, особливо, це стосується техніки. Так от, в Токіо молода пара Томохіро Сибата і Сатоко Іноуе влаштувала весілля, свідком якої був робот по імені «Я – фея»!

Весілля на прямовисній скелі
Самые безумные свадьбы или вдохновение для смелых (7 фото)
От уже точно – весілля не для слабонервних! Принаймні, не для тих, хто боїться висоти. В автономному районі Китаю, Лючжоу, наречена по імені Фан Цзин поєднувалася шлюбом зі своїм нареченим прямо на прямовисній скелі. Фотографа, до речі, теж підвісили.

Весілля в невагомості
Самые безумные свадьбы или вдохновение для смелых (7 фото)

Для любителів гострих і незвичайних відчуттів весілля на борту спеціалізованого авіалайнера Boeing 727 Zero-G у стані невагомості

Весілля в розпал повені
Самые безумные свадьбы или вдохновение для смелых (7 фото)

Незважаючи на повінь, молода пара Харнели Руазол Кампо і Рамонсито Кампо узаконили свій шлюб прямо на затопленій вулиці в Манілі. Ніяка стихія не завадила закоханим одружитися!

У взуттєвому магазині
Самые безумные свадьбы или вдохновение для смелых (7 фото)

Молода наречена Ліза Стаут вибрала в якості місця одруження популярний взуттєвий бутік T. J. Maxx. За визнанням самої дівчини, її любов до туфель так ж безмежна, як і любов до чоловіка.

На марафоні по перенесенню женихами наречених
Самые безумные свадьбы или вдохновение для смелых (7 фото)
Мабуть, у Китаї таким чином перевіряють нареченого на витривалість: перед тим, як наречених скаже «так» на весільній церемонії, наречений повинен донести її до місця одруження на руках. Така традиція існує В Санья, однією з південно-китайських провінцій Хайнаня. І проводиться цей незвичайний марафон якраз під час святкування Нового року.