Перевага інвестицій через Регіональний центр: отримання Грін-карти для всієї родини!

0
551

Чому інвестиція через Регіональний центр так приваблива? Що це означає? Чи потрібно вам керувати бізнесом або ви можете просто вкласти кошти і делегувати свою роботу кому-небудь іншому? Ці та інші питання регулярно виникають у потенційних іммігрантів. Більш того, потік запитань не вщухає, адже раз за разом людина стикається з новими проблемами. AmLaw Group поспішає допомогти тим, хто трохи заплутався в процесі інвестицій по візі EB-5 і відповідає на головні питання по “проектним” інвестицій!

“Чи потрібно мені керувати бізнесом, якщо я вкладу кошти через Регіональний центр?”
Інвестиції через Регіональний центр саме мають на увазі, що вам не потрібно буде управляти бізнесом самостійно. Все, що вам потрібно — це мати суму від $ 500 000 до $ 1 000 000, отриману легальним шляхом (для цього потрібно показати всі документи). Такий вид інвестицій спеціально створений для тих, хто не планує ставати управлінцем в бізнесі, а просто шукає спосіб легально виїхати в США всією родиною.

“Чи зможу я отримати Грін-карту для всієї родини?”
Як тільки ваша петиція на візу ев 5 буде схвалена, ви зможете почати процес отримання ПМЖ в США. Згодом ви отримаєте Грін-карту (ви і ваша сім’я). Саме тому велика кількість інвесторів вибирають цей спосіб — він дозволяє людям, які не бажають управляти бізнесом, отримати можливість для імміграції в розвинену країну. Багато запитують, купівля чи це бізнесу в Регіональному центрі? Але назвати це купівлею не можна. Це лише інвестиція, яка робить реалізацію великого проекту можливим, а інвесторів зазвичай досить велика кількість.

“Існує небезпека втрати грошей, як знайти хороший проект?”
В першу чергу, щоб такої небезпеки не існувало, вам треба звернутися до грамотного імміграційного адвоката, який співпрацює з перевіреним Регіональними центрами. Такий центр буде мати строго позитивну історію інвестицій. Тому ви повинні дуже уважно поставитися до вибору імміграційного адвоката. Це збереження ваших коштів, сил і нервів!

Вам не варто самостійно намагатися шукати проект через Регіональний центр. Чому? В першу чергу, тому що недобросовісних організацій існує досить багато і не виключено, що ви підхопите ту, яка запропонує вам інвестувати кошти в завідомо провальний проект, який не принесе вам ні грошей, ні Грін-карти.

Захист від подібних небезпечних інвестицій одна — надійний і грамотний імміграційний адвокат! Довірте свою справу фахівцеві, щоб згодом не було болісно боляче і прикро за канули в небуття гроші…

“Допомагає адвокат знайти надійний проект?”
Безумовно, це входить в обов’язки хорошого адвоката! Він веде вас від А до Я через весь процес інвестицій, який без сумніву входить і пошук надійного і вигідного проекту для інвестицій.