Рапідографи по вигiдних цiнах

6-8-2017


Рапідограф (він же лінер, лайнер, рейсфейдер, капілярна ручка, японський маркер) – ручка для каліграфії та точних креслярських робіт. Виключно зручний фломастер, який малює чіткими тонкими лініями розміром від 0.05мм до 2.5мм. В оригіналі, це складний інструмент з можливістю заправки тушшю і з іншої метушнею нагадує танці з бубном навколо пір’яних ручок часів СРСР. Однак, коли у нас ще писали перами, японці вже використовували спрощені одноразові рапідографи не потребують заправки і зовнішнім виглядом більше схожі на звичайні капілярна ручки. Власне, хочу представити вам цих “звірів” з’їли всі мої домашні ручки: – це рапідографи PIGMA MICRON від Sakura Color Products Corporation і Uni pin від Mitsubishi Pencil CO. Ltd. “Cтiкер” пропонуе вам великий вибiр рапідограф ціна вас приемно здивуе.

Виробники Лінери зробили максимум для того, щоб ці ручки заслужили загальне визнання. Якщо раніше про них ніхто крім архітекторів, художників-графіків і каліграфів не чув, то тепер деякі канцелярські магазини взяли їх в продаж і лінери пішли в народ.

Сказати, що вони класні – значить нічого не сказати. Вони просто супер. По-перше, вони різної товщини, що дуже добре, тепер тон набирається за лічені хвилини, звичайної гелевою ручкою на це йшло набагато більше часу. По-друге, вони пишуть ідеально! Чи не капають, не бруднять, їх не потрібно розписувати.
Ну і приємно ними працювати.

Одноразові рапідографи (лінери) заправлені пігментними (архівними) чорнилом, які не тріскаються і не вигоряють. Чорнило водостійкі і не змиваються водою. Товщина ліній дозволяє писати як дуже тонкими лініями, так і товщиною сумірною з не товстим маркером. На глянці, пластиці, гладкою воскової папері або кальці чорнило дуже довго сохнуть. Це не спиртової маркер, який моментально засихає, ще раз повторюся, це пігментні чорнило на водній основі. Лінер призначений для письма по паперу, картону та інших вбирає поверхонь.