Що потрібно знати про Італію

12-18-2019

Что нужно знать про Италию
.

Що потрібно знати для успішної поїздки в Італію.
Одна з найбільш відвідуваних туристами країн є, безсумнівно, сонячна Італія, популярна серед туристів усього світу.
Відповідей на це питання може бути непристойно багато: чудовий клімат, мальовнича природа, дивовижні краєвиди, можливість доторкнутися до світової історії та багато іншого. Однак, до такої краси ще потрібно дістатися, та зараз я підкажу Вам, як.
Вартість Вашої поїздки і час, проведений в дорозі, прямо залежать від виду транспорту, на якому ви бажаєте сюди потрапити. Також хочемо вам порекомендувати ukrita.com Портал про Італію

У той же час подорож по залізниці, хоч і займе значно більше часу, дасть вам можливість милуватися красою Європи з віконця затишного купе і ближче познайомитися з країнами, розташованими на Вашому шляху.
Якщо ж подобаються морські пейзажі, вам підійде круїз на лайнері, або наприклад, туроператор по Ізраїлю надасть можливість поїздки по чотирьох морях, що оточують країну. Коштовності і твори мистецтва зобов’язані мати особливий дозвіл на вивезення. Можлива часткова компенсація податків, але лише при покупці більш ніж на 150 євро.
Після прибуття в Італію, яка для туристів вважається спокійної, безпечної країною, як і в будь-якій іншій країні світу, слід зберігати елементарну пильність і слідкувати за своїми особистими речами, щоб не стати жертвою кишенькових злодіїв. Особливо таке попередження стосується молоді. Самим уразливим для крадіжок є номери готелів, так як молоді люди безтурботно проводять свій час відпустки і абсолютно втрачають пильність.
Що ще взяти під увагу, щоб спланувати відмінне подорож.

Так само, з відомих причин, не слід заглядати в «дивні» райони. Краще зробити це в банку або в пункті обміну валют. Розвинена система оплати кредитними картами допоможе вам дотримуватися цих нехитрих правил.
Але уважним треба бути ще і на пляжі. Пам’ятайте, що безкоштовним є лише перебування в п’яти метрах від моря. Все інше (користування парасольками або лежаками та інші можливі послуги) має свою ціну. Доведеться також час від часу поглядати на годинник, адже перебування на пляжі дозволено лише з п’яти годин ранку до однієї години ночі. Якщо з якої – небудь причини поліція застала Вас на пляжі, готуйтеся сплатити штраф в розмірі до 150 євро.