Що таке брендування автомобілів?

11-8-2019

Реклама — двигун торгівлі. Хто це оскаржить? І тільки зовсім відстала людина не стане використовувати можливості реклами. Раніше реклама сама по собі була запорукою успіху і завжди приносила прибуток, але після кризи ситуація докорінно змінилася. Розуміють люди побачили, що далеко не кожна реклама приносить прибуток. Тепер стали вважати не тільки прибуток, яку принесе реклама, але і витрати на неї. Вклав мало, отримав багато, — такого не буває? Звичайно, буває. Рекомендуємо вибрати https://rushen.com.ua/photo%20gallery/demo/brendirovanie_avto_uk.html

Брендування транспорту
Кожен день повз вас проїжджають де
сятки машин з рекламою. Брендування транспортного засобу — це та ніша реклами, яка доступна всім. Вам необов’язково бути великим концерном, щоб рекламувати себе. Достатньо того, що вам є, що рекламувати. Не треба платити за дорогі рекламні щити, ефіри і т. д. Досить просто мати машину. Машина може бути будь-який, головна вимога, щоб вона не була спецтранспортом. Але ж вам не прийде в голову розміщувати рекламу готових обідів на машині швидкої допомоги або рекламу корму для тварин на патрульній машині. А в іншому — що побажаєте.

Брендування транспорту може бути вироблено на машині, яка належить вашій фірмі або залучено з боку. З боку це можуть бути транспортні засоби інших фірм (вантажівки, автобуси, трамваї) або автомобіль приватної особи. Але і в тому, і іншому випадку необхідна вимога брендування-договір між вами та іншою фірмою/фізособою. Будьте готові до того, що інспектор ГИБДД, зупинивши таку машину для перевірки, обов’язково зажадає даний договір.

А ось і ще один плюс брендування транспорту. Ваші вкладення в рекламу-це тільки витрати на матеріали і нанесення (аплікація самоклеючою плівкою, Аерографія і т. д.).

А що, ГИБДД тепер взагалі не при справах? Ну, не зовсім. Вони обов’язково перевірять при найближчому технічному огляді-чи відповідає Ваше брендування нормативним правовим актам з розміщення реклами транспортного засобу. Якщо є невідповідність, вам буде дано Припис з термінами усунення. Тому, перш, ніж зайнятися брендуванням, почитайте Закон про рекламу.