Що таке велогибрид.

3-30-2018

Що таке велогибрид.
Грубими прикладами універсальних великов з минулого можна назвати «Супутник» і «Турист». На них люди з комфортом пересувалися і по шосе, і по грунтових дорогах. Останні більше нагадують шосейні великі. Вони обладнані ригідної виделкою і дорожньої трансмісією. Геометрія рами теж практично повністю копіює шосейну. Колеса встановлюються полуслики, для хорошого зчеплення з грунтом. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі велогибрид.
Класичний же велогибрид більше схожий на гірський байк. Людина, не достатньо добре знайомий з велоиндустрией з першого погляду навіть не зможе відрізнити велогибрид від бюджетного MTB. Отже, докладніше про його конструкції. Все це гарантує більш комфортну посадку при їзді по рівних дорогах, але в той же час не сковує рухи райдера при їзді по легкому бездоріжжю.
Тому якщо стоїть завдання подолати туристичний веломаршрут, то гібридний великий – найкращий варіант для цього. Модель Terros теж є відмінним бюджетником. Трансмісія початкового рівня від Shimano, 21 швидкість і амортизаційна вилка з ходом 53 мм. Є можливість встановлення алюмінієвих крил і багажника.