Зіграти весілля за кордоном вартість

0
428

Зіграти весілля за кордоном вартість
Весілля – це непростий механізм, який не завжди рухається так, як спочатку задумано. Якщо Ви зважилися на весілля за кордоном, то Вам необхідний весільний організатор, який поведе торжество по правильному шляху. Багато агентств пропонують організувати весілля в будь-якій з країн, обіцяючи найкращий свято, а Ви не впевнені у виборі. Зверніть увагу на Італію! Найромантичніші і тонкі натури вибирають саме цю сонячну країну з розкішними пляжами і теплим морем. Недешево обійдеться весілля в Італії, вартість багатьох весільних атрибутів лякає, і деякі пари відсувають мрію на задній план.

Зіграти весілля за кордоном, ціни
Щоб відсвяткувати весілля за кордоном, і ціни не здавалися б такими страхітливо високими, варто звернутися в італійське весільне агентство «Italian Wedding» – де організатор – житель Італії, відмінно знає російську мову, бо без праці розуміє кожної людини. Він і допоможе розрахувати вартість свята, у відповідності з Вашими можливостями.
Щоб скласти уявлення про приблизний бюджет для веселою і яскравою весілля, необхідно знати хоча б деякі розцінки весілля в Італії. Ціни виглядають по-різному, все залежить від обраного майданчика. Наприклад, проведення реєстрації в палаці обійдеться, починаючи від 1000 євро, в парку, від 500. У цю суму включається:
-підготовка документації,
-реєстрація в муніципалітеті,
-участь фахівців, необхідних на цій церемонії.

Світлове оформлення, як необхідність для створення особливої атмосфери може коштувати від 350 євро. Виїзна церемонія буде коштувати в залежності від розмаху, можна витратити 2500, а можна і 10000 євро. Якщо Ви вирішили відсвяткувати в ресторані, то потрібно буде заплатити від 90 до 150 євро за одну особу. Не варто економити на фотографіях, адже вони все життя будуть нагадувати про щасливу подію. За один робочий день фотографу треба заплатити від 1500 євро.

Дізнавшись розцінки, пара розраховує свій бюджет, щоб зіграти весілля за кордоном, і ціни вже не здаються непомірно високими. Щоб індивідуально розрахувати вартість весілля в Італії, необхідно звернутися в італійське агентство або в весільне агентство СПб. Фахівці виважено підійдуть до ситуації і допоможуть з’ясувати, у скільки ж обійдеться Ваше весілля.

Знаючи суму, на яку доведеться зіграти весілля за кордоном, ціни не будуть Вас напружувати, і Ви поступово будете готуватися до цього урочистого дня. Натомість Ви отримаєте ні з чим незрівнянне щастя, зазначивши весілля в Італії!