Смартфони Realme X2

3-20-2020

not found
У вас відключена підтримка мови програмування JavaScript.
Також хочемо вам порекомендувати Realme X2 Pro
На жаль, Ваш браузер не підтримує частина технологій сайту інтернет – магазину МТС.
Крім того, старі версії браузерів можуть бути причиною некоректної і повільної роботи сайту, а також не забезпечувати надійного захисту від загроз в Інтернеті.
Знижка 25% на захисне скло при покупці смартфона.
Подарунки при покупці смартфонів лінійки Huawei P20.
Другий смартфон у подарунок при покупці Samsung Galaxy А8. Ви забудете про лагах та подвисаниях навіть при самій високій навантаженні, в тому числі в іграх з ультранастройками графіки. За рахунок надпровідних вуглеводневих волокон і багатошарових листів графіту від процесора ефективно відводять тепло. В результаті продуктивність пристрою залишається стабільно високою навіть при одночасній роботі декількох об’ємних додатків.
Основна камера смартфона з роздільною здатністю 64 Мп і технологією об’єднання чотирьох пікселів в один дозволяє знімати максимально деталізовані фотографії в будь-яких умовах освітлення. А 20 – кратний гібридний зум робить знімки чіткими навіть при великій відстані до об’єкта в кадрі.
Висока частота оновлення в 90 Гц забезпечує повну відсутність затримок і зависань, робить відео плавним і чітким для повного і комфортного занурення в контент. При цьому великий дисплей з діагоналлю 6, 5-дйюма і роздільною здатністю FHD дарує користувачу яскраву, соковиту і контрастну картинку при зниженій навантаження на батарею.
Діагональ екрану:.
Операційна система: Android.
Максимальна частота процесора:.
Повідомлення.
Як довго ви особисто користуєтеся цим товаром.
За якими критеріями ви обирали товар.
Які переваги та недоліки Ви помітили в процесі використання товару.
Публікуються відгуки не редагуються модераторами.
Поле повинно бути заповнено в форматі [email protected] domain. Щоб опублікувати відгук, скоротіть кількість символів до максимально допустимого кількості.
Дякуємо за відгук про товар.
Нам знадобиться трохи часу на його перевірку, перед тим, як він буде опублікований на цій сторінці.
На жаль, для цього товару відгуків поки немає, але ваш може бути першим.