Як обрати Освіту за кордоном

3-24-2020
Картинки по запросу "Освіту за кордоном"

Як вибрати навчальний заклад за кордоном.
Скільки коштує навчання в різних країнах.
Саме правильне початок це е консультація у спеціаліста. В нашому офісі Ви отримаєте вичерпні консультації, наші фахівці з навчання за кордоном дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з вибором. Також хочемо вам порекомендувати Образование за рубежом

Одним з основних і невід’ємних умов вступу в закордонні навчальні заклади є володіння іноземною мовою, на якому буде проходити навчання, на необхідному рівні. Щоб підтвердити рівень мови, необхідно скласти відповідний міжнародний іспит. Ми  розробили  і викладаємо унікальний курс підготовки до вступних іспитів до університетів Фінляндії. Детальніше про підготовку до міжнародних іспитів  читайте на нашому сайті .
Одним з останніх, але далеко не за важливістю, етапів нашої роботи є візова підтримка. Як тільки весь процес надходження закінчено і ви отримали зарахування до обраного навчального закладу, ми починаємо підготовку документів для подачі на візу. Незалежно від обраної країни навчання, цей процес досить складний, з безліччю підводних каменів і нюансів, які добре знайомі нам чинності багаторічного досвіду і постійного контролю змін до візових вимог. Ми детально пояснимо вам всі особливості, завчасно надамо докладний список необхідних документів і поінформуємо про терміни оформлення візи. При необхідності, ми супроводжуємо вас при поході в консульство або візовий центр. Ми також сприяємо в пошуку проживання для вас на час навчання за кордоном. Крім того, ми завжди раді допомогти нашим студентам у пошуку авіаквитків.

З вашим від’їздом на навчання за кордон наші відносини не закінчуються, ми ні в якому разі не кидаємо наших студентів і завжди готові відповісти на будь-які виникають під час навчання питання. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Це особливо важливо для батьків, чия дитина поїхав вчитися за кордон. Через нас Ви завжди будете в курсі успішності дитини, зможете контролювати всі питання, пов’язані з фінансами, охороною здоров’я, організацією побуту та багато іншого. Ми також завжди готові допомогти в організації поїздки батьків до дитини під час її перебування за кордоном. Довіряючи нам процес вступу до закордонного навчального закладу, ви можете бути впевнені в якості наших послуг, персональний уважному ставленні менеджера, контроль усіх строків та вимог і найголовніше – в результаті.