Як підтримувати своє здоров’я.

7-2-2018

Як підтримувати своє здоров’я.

Якщо ви думаєте, що у власному будинку вже точно знаходитесь в безпеці, змушені вас засмутити: ви помиляєтеся. У рідних стінах нас очікує не менше загроз, ніж на вулиці. І справа навіть не в тому, що по необережності ви можете перекинути на себе каструлю з киплячою водою або ненавмисно прищемити собі палець дверима. Вони не тільки допомагають з легкістю впоратися з повсякденними справами, але і є потенційними вбивцями”. Тут на кожному кроці нас чекає небезпека. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі санатории.
Насамперед це газова плита. Всім відомо, що недотримання правил безпеки при роботі з цим приладом може призвести до виникнення пожежі. Однак плити ще підступніше” – їх шкідливий вплив проявляється у витоку природного газу, скупчення чадного газу та інших небезпечних для здоров’я продуктів горіння. А віддаленими наслідками цього процесу є навіть злоякісні новоутворення.
Миючі засоби, якими зловживають деякі фанатичні любительки чистоти, – ще ті вороги для здоров’я. Ті, які містять аміак або луг, небезпечні не лише опіками при порушенні правил безпеки їх використання, але і виділенням отруйних випарів, повільно отруюють організм. Найнебезпечніші джерела інфекцій причаїлися зовсім неподалік від чистого посуду і продуктів. Набагато меншу небезпеку становлять рушники для витирання чашок і тарілок – у них теж купа мікробів. Згідно зі статистикою викликів швидкої допомоги, 42 відсотки травм руки припадає на рвані рани і порізи.