Як влаштувати день народження в офісі.

6-4-2018

Як влаштувати день народження в офісі.

Незвичайне частування на день народження в офісі. Все залежить від того, чи прийнято у вашому колективі влаштовувати вечірки. Якщо ви недавно працюєте, краще уточнити це питання у колег, в іншому випадку ви ризикуєте потрапити в халепу. Добре, якщо під час своїх розпитувань вам вдасться з’ясувати, як саме відзначають свята у вас на роботі – чекають гості повноцінного банкету, або достатньо принести торт в обідню перерву. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі канапе фуршет.
Якщо торжество обмежується лише солодощами і фруктами, переживати нема про що. Інша справа, якщо свята прийнято проводити на широку ногу – доведеться змиритися з матеріальними та фізичними витратами. Не намагайтеся приховати від колег знаменну дату. Природно, як іменинникові, вам доведеться подбати про їжу та напої. Головне правило «банкетного меню» – їжу повинно бути зручно брати руками.
Краще відмовитися від салатів і гарячих страв на користь канапе, бутербродів, тарталеток і пиріжків. Що стосується напоїв, то тут головне – різноманітність. Вести бесіду – теж ваша задача. Розмови про роботу під час свята вважаються поганим тоном. Навіть якщо на святі начальник і веде себе цілком демократично, це не означає, що настав вдалий момент для розмови про надбавку до платні або прохання пересадити вас в сусідній кабінет.