Цікаві факти про Домінікані (3 фото)

0
406

Не так давно настала весна і необхідно задуматися куди ж відправитися в літні місяці на відпочинок. Або вибрати традиційний відпочинок, не виїжджаючи за межі країни, а можливо і за межі міста, або ж відправитися за кордон. І ніколи не забувайте, що знайти кращу авіакомпанію ви зможете за допомогою сервісу Де краще, хто не знає gde-luchshe – це кращий гід по послугах. Пропоную сьогодні поговорити про Домінікані, а точніше про цікаві факти батьківщини самого чистого океану.

Крім того, що країна є батьківщиною музики і танців у стилі румба, знайома вона і високим біорізноманіттям – найвищим серед всіх Антильських островів. Тут також велика кількість природних зон – гір, рівнин, тектонічних западин і найвищий водоспад у всьому Карибському басейні — Aguas Blancas. Крім цього, тільки в Домінікані водяться красноглазые ігуани Ricordi, яких у світі залишилося близько 2 тисяч.
Интересные факты о Доминикане (3 фото)

Клімат в країні теплий, навіть гарячий, а місцеві жителі дуже доброзичливі. Взагалі Домінікана має найбільшу кількість етнічних груп — 18, що пов’язано з довгою історією еміграції.

Багато людей страждають надмірною вагою, хоча слово «страждають» не зовсім правильне, до такого феномену всі ставляться дуже лояльно, тут навіть манекени в магазинах мають пишні форми. Крім того, в 2003 році саме мешканка республіки завоювала титул «Міс світу».

Одружитися в країні можна з 15 років, причому діє повний патріархат – дружина в усьому слухається чоловіка.

Аборти в країні офіційно заборонені.

Домініканці люблять яскраву обтягуючий одяг і чим пишніше форми у жінки — тим вже її одяг. Чоловіки ж люблять прикрашати себе блискучим – майки зі стразами і голографічні наклейки тут дуже поширені. Цікавий факт — при матеріальної можливості домініканці обов’язково обзаводяться басейном. Для останнього не обов’язково вміти плавати (до речі, багато місцеві жителі взагалі не вміють плавати), головне – показати свій достаток.

Ставлення до алкоголю особливе – його продають повсюдно, навіть в аптеках, але ніколи не напиваються на вулицях, хоча алкотестерів в країні немає і перевірити ступінь сп’яніння можна лише «на око».

Для Домінікани характерна одна особливість – в невеликих містечках і селищах місцеві мешканці можуть самі давати назви вулицям і навіть власних будинків, для цього достатньо подати документи в місцеві органи влади. Одна з вулиць в місті Лас Терренас носить ім’я героя громадянської війни – в. І. Чапаєва.

Кращі бейсболісти світу — родом з Домінікани, так як бейсбол тут – національний вид спорту. Варто сказати, що спортом в країні займатися почесно, деякі умільці навіть самі майструють собі тренажери – з бетону. До речі, з бетону тут будують і будинку з меблями – нерідко можна побачити бетонну ліжко в будинку домініканця.

Народ релігійний, навіть з відтінком позерства, прапор Домінікани – єдиний у світі, де зображена біблія, у зв’язку з чим папа Римський визнав країну самої католицької з усіх. До особливостей країни можна зарахувати той факт, що місцеві жителі люблять прикрашати зображенням Христа вивіски магазинів, машини і навіть сумки.
Интересные факты о Доминикане (3 фото)

Домініканська республіка за мірками політично розвинених держав – не розвинута, хоча в наявності є вуглеводневі ресурси, але теплових електростанцій в країні — ні. Маються альтернативні способи видобування енергії, але у більшому обсязі вона поставляється з сусідніх країн. Крім електрики в країні немає опалення і гарячої води і якщо з першим проблем не виникає, то митися жителям доводиться в нагріваються природним шляхом баках.

Домініканська республіка – найбільший експортер тютюну, проте місцеві мешканці в більшості своїй не курять.

Така держава, де не розвинена інфраструктура й економіка, а соціальна політика не налагоджена — пенсії не виплачуються. Але ця проблема вирішується засадами народу – старих забезпечує їх численна родина.

На території Домініканської республіки рідкісні кліматичні і природні катаклізми, тут завжди стабільна погода, приголомшлива природа, і повна свобода дій. Тут немає практично нічого знаменитого, не розвинена економіка і немає повноцінного дорожнього покриття в більшій частині країни. Тут чудове місце для відпочинку і саме цим Домінікана приваблює людей з усіх куточків планети.