Як вибрати дикі скричеры

6-29-2019

Как выбрать дикие скричеры
Нашестя диких скричеров: богомол, павук, бик, кінь пегас, жук і динозавр.
Також хочемо вам порекомендувати найти тут
Мій старший син – майстер виносити мозок))) Вже якщо йому щось втемяшилось в голову, то він щодня буде говорити тільки про це. Так сталося і з іграшками, реклама яких постійно крутиться по телебаченню.
Обіцяла синові купити нову іграшку, дала йому планшет, відкрила кілька сайтів інтернет – магазинів з іграшками, надала йому право вибору. Вибрав він собі машинку – трансформер з назвою Дикі Скричеры. З усієї колекції диких скричеров син вибрав Рэттлкэт.
Не залишить холоднокровним ні одного хлопчика. Пора стати крутим скричером і брати участь в справжніх скричер – батлах. Пів року тому, наш син замовив Діда Мороза машинку, яка сама трансформується. На жаль, дід мороз не знайшов у нашому місті цього скричера. І ось, пройшло пів року, і знамениті машинки прийшли і до нас. Зараз в магазинах багато різноманітних моделей даних машинок. То лапи не фіксуються, то голова відвалюється.
Буквально не так давно, пів року тому, були популярні іграшки , про них говорили скрізь купа нав’язливої реклами і відео на Youtube зробили свою справу. Дитина став просити собі таку машинку, а саме хотілося йому богомола трансформера.
Класна іграшка, але размерчік міг би бути і більше.
Дикі Скричеры серія трансформерів, син 3 років в захваті.
Реклама і колекція старшого племінника зробили свою справу і син на 3 роки попросив у подарунок дикого Скричера. Самий перший скричер у нас був динозавр Ві – Рекс 2 рівня, але ми батьки не правильно його збирали (голову не складали так і подумали, що у нас іграшка з браком т.
Дуже круті нові іграшки для хлопчиків.
Якось так співпало, що у кількох хлопчаків майже одночасно у дворі з’явилися ці Дикі скричеры, ось тоді ми відчули, наскільки класна іграшка. Грати можна і одному, але в компанії вони влаштовують цілі баттли, це набагато цікавіше, навіть взорослым цікаво дивитися.
В комплекті у нас йшла сама машинка – трансформер, перетворилася в жука, а так само дві фішки до неї.
Мовець Білка з улюбленого всіма мультика. Подарунок космонавту зроблений в Китаї. Сніговий барс або леопард, білий ведмедик і зайчик. Фотографії талісманів олімпіади в Сочі. Дитина рибалить досі.
Копіювання дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.