Як вибрати ковану підставку

5-12-2018

Декорування квітами присадибних ділянок, балконів і підвіконь, сходів та інтер’єру дуже модно в наш час. Тому існує величезний вибір підставок під квіти, квітників і квіткарок, а також клуб з різних матеріалів, відрізняються і за розмірами і дизайном. Проте найбільш популярні в наш час ковані вироби під квіти і квіткові горщики.
Консультанти-дизайнери компанії допоможуть Вам визначитися з вибором дизайну, його структурою і розмірами. З урахуванням Ваших побажань, ми розробимо спеціально для Васиндивидуальный ескіз майбутнього виробу. Рекомендую вибрати ковані підставки

А як же ціна? Вартість готових виробів під квіти розраховується індивідуально, з урахуванням складності конструкції і витратного матеріалу. Однак, ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені не тільки приємною ціною, а й якістю та естетичним видом готової продукції.

Переваги кованих виробів під квіти і квіткові горщики

Чому ж при декоруванні квітами варто зупинити свій вибір саме на кованих підставках, клумбах і цветочниках? На це є кілька причин:

Вироби з металу володіють незаперечною практичністю, стійкістю і міцністю.

Ковані вироби під квіти і квіткові горщики виглядають дуже оригінально, естетично і декоративно. Також вони впишуться в будь-який ландшафтний дизайн або інтер’єр і стануть відмінним доповненням.

Такі квітники та квіткарі виготовляються вручну (з елементами машинного кування), тому їх якість залишається незаперечним.

Кожен виріб покривається якісною фарбою, яка надійно захищає метал. Численні поливи рослин не викличуть корозійних процесів на поверхні виробів. Тому прослужать вони дуже довго. При бажанні, з часом, Ви зможете змінити колір виробу, перефарбувавши його.

Металеві підставки під квіти, а також квіткарки і квітники, можуть витримати значну вагу містких горщиків з ґрунтом, на відміну від дерев’яних і пластикових виробів.

Швидкість і простота установки. Витративши менше години на установку виробу і окраса його квітковими горщиками, Ви зможете насолоджуватися готовим результатом

Особливості кованих виробів під квіти і квіткові горщики

Ковані підставки під квіти

Ті, хто вирішив розводити кімнатні рослини, вже на початковому етапі замислюються про розстановці квіткових горщиків таким чином, щоб, заощадивши простір, створити рослинам сприятливу атмосферу. Відмінним рішенням тут стане кована підставка під квіти, яку можна встановити в будь житловій кімнаті, так і на балконі або терасі. Цей предмет інтер’єру стане чудовою прикрасою:

ковані підставки під квіти самі по собі естетично виглядають і вписуються в будь-який інтер’єр
навіть самі непривабливі рослини і квіткові горщики в такий аксесуар виглядають презентабельно
багатоярусні і поодинокі моделі будь-якої висоти стануть відмінною прикрасою не тільки житлової кімнати, а і доповнять інтер’єр офісу або іншого приміщення громадського