Як вибрати круїз.

10-10-2018

Як вибрати круїз.

Вибираючи круїз, потрібно враховувати безліч чинників і розглядати їх з різних точок зору. Визначте найважливіші параметри і керуйтеся ними при прийнятті рішення. Тривалість круїзів може варіюватися від дводенних круїзів вихідного дня до 6 – ти місячних навколосвітніх подорожей. Якщо це Ваш перший круїз, правильніше зупинитися на 7 – 12 денну подорож. Слід також враховувати, маєте Ви вільним часом і достатніми грошовими коштами. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі aria luxury cruise.
Круїзні компанії намагаються проводити круїзи в найбільш сприятливий з точки зору погоди і клімату сезон. Так, наприклад, круїзи по Норвезьких фіордах, проводять лише протягом 2 – 3 тижнів в кінці липня – початку серпня, в інший час погода не так стабільна і комфортна для «літньої подорожі» по північним країнам. І якщо цікавлять Вас дати немає місць – будьте готові змінити терміни вашої подорожі або обирайте корабель іншого класу. Саме тому рідкісні круїзи варто бронювати за 3 – 6 місяців.
Вартість круїзу багато в чому визначає контингент (соціальну групу) пасажирів, клас корабля, рівень сервісу, якість харчування, різноманітність розваг і багато іншого. Сума путівки сильно залежить від вибраного типу і розташування каюти. Круїзи на кораблях Стандарт – класу коштують відносно недорого, але гарантовано забезпечують пасажирам широку гаму послуг і розваг на борту. Найдорожчі круїзи – Люкс – класу, на яких пропонується самий розкішний відпочинок.