Як вибрати надувне коло

8-6-2018

Серед усіх видів засобів коло дитячий плавальний на шию найперший у списку. Його можна використовувати під час водних процедур для дітей з 4-х місяців до 2-3 років. Природно, розмір буде різний. Дитячий рятувальний круг також надівається на таллию для навчання дитини плаванню не відстає за популярністю і зручності використання. Хочу порекомендувати купити круг пончик по найкращій ціні

Дитячі надувні кола надійний захист під час купання
Якщо дитячі надувні кола для плавання підібрані правильно, то батькам набагато легше купати немовля. Надувний круг для купання дозволяє дитині безпечно утримуватися на поверхні так, що він не захлинеться. Основна умова безпеки — точний підбір розміру відповідно до віку малюка. Фіксатор підборіддя не дає дитині вислизнути у воду, забезпечуючи надійність. Наявність додаткових кріплень забезпечує повну безпеку. Зручно, якщо діаметр кола всередині можна регулювати. Якість внутрішнього шва — значущі момент вибору плавзасоби. Ступінь жорсткості повинна бути мінімальною, щоб не викликати роздратування на шкірі малюка. Дитина поступово освоювати навички плавання, плавальний круг на шию допоможе зміцнити плавальні рефлекси, забезпечить синхронне відштовхування ногами і максимальну підтримку дитини над поверхнею води, а також сприяє загартуванню дитячого організму, нормалізації м’язового тонусу, зміцненню імунної системи і стимулювання природного плавального рефлексу. Такі водні процедури корисні для різного віку і є ефективним способом загартовування малюка.

Для дітей від трьох років використовується традиційний надувний круг. При виборі слід орієнтуватися на діаметр виробу, який повинен дорівнювати обхвату талії, поделенному на три. Так як це плавзасіб є найменш безпечним, його використовують діти, які вже вміють плавати. В цьому випадку коло може використовуватися в якості підтримки, призначений для дітей не вміють плавати і довго триматися на воді самостійно. Необхідно ретельно вивчити шви, особливо внутрішні. Коли дитина знаходиться в самому колі, вони можуть натерти йому живіт.