Як вибрати покривало на диван

10-24-2018

Как выбрать покрывало на диван
На щастя, сьогодні для ліжок існує величезний вибір постільної білизни, яку можна ідеально підібрати під колір всього приміщення. З диваном у цьому відношенні небагато складніше, проте в обох випадках покривало зможе зібрати мозаїку всі предмети в кімнаті: не доведеться щоразу думати, яку стелити простирадло або наволочку. Крім того, якщо ви раптом змінили шпалери в кімнаті або фіранки, то необов’язково одразу викидати колишній диван або ліжко тільки тому, що вони не підходять до нового дизайну! І в цьому випадку на допомогу прийде покривало. Не останню роль відіграє воно в створенні охайного та прибраного виду в кімнаті. Якщо мова йде про ліжка, покривала використовуються і в гігієнічних цілях: вони захищають постільна білизна від пилу, яка накопичується за день, білизна довше залишається чистим і свіжим. Не варто забувати і про суто практичної функції – покривало захистить диван від зносу і протертостей, а якщо на ньому є якісь плями або сліди від сигарет, то можна їх таким чином заховати, адже такий метод набагато дешевше нової оббивки.
Також хочемо вам порекомендувати придбати покривало на диван https://provenceshop.com.ua/
При виборі покривала необхідно в першу чергу звернути увагу на матеріал, з якого воно виготовлене. Як правило, при пошитті використовуються щільні і міцні тканини, такі як шерсть, атлас, гобелен, шовк, акрил і хутро. Завдяки своїй важкості вони не сповзають, тримають форму і дозволяють створити рівну поверхню на ліжку. Щоб створити додаткову масу, іноді вдаються до допомоги синтепону для виготовлення стьобаних покривал. Другий варіант – одношарові вироби без наповнювача, зовні більше схожі на пледи. Сьогодні великою популярністю користуються клаптеві ковдри, при цьому можуть використовуватися різні види тканини в одному виробі.
Багато господинь сьогодні воліють саморобні покривала купівельними. Такий виріб, звичайно, буде набагато більш теплим (у всіх сенсах цього слова). Але треба визнати, що це не просто справа, яким воно може здатися на перший погляд. В якості тренування можна спробувати зшити дитяча ковдра-покривало. Виготовити покривало на ліжко своїми руками значно простіше, ніж на диван, оскільки не вимагається надання форми чохла. Почати треба зі зняття мірок, до яких зробити на всяк випадок по 3-5 см надбавки. Вибір тканини, як вже було сказано вище, має величезне значення. Якщо використовується синтепон, то він повинен бути на кілька сантиметрів більше верху покривала. Досвідчені швачки пропонують використовувати паперові шаблони для прострочки, щоб з точністю можна було розрахувати розмір фігур. І, звичайно, новачкам краще використовувати просту стежку квадратами без складних візерунків. До готового покривала можна додати оборки по краях.