Секрети здорового тіла (5 фото)

0
323

Чи знаєте ви, як багато зовнішній вигляд шкіри може розповісти про вас? Якщо ви хочете завжди виглядати молодо й привабливо, вам просто необхідно навчитися правильно доглядати за своєю шкірою. Ми розповімо вам декілька секретів про шкірі, яких ви напевно не знали, які допоможуть вам завжди бути чарівною!

Заняття спортом допомагають запобігти появі зморшок
Регулярні тренування можуть підвищити рівень колагену, якого з часом виробляється все менше. Також фізична активність допомагає ефективно виводити з організму токсини, завдяки чому шкіра виглядає здоровою і привабливою. Загалом, займаючись спортом, ви захистите свою шкіру від старіння і подаруйте їй свіжий і здоровий зовнішній вигляд.

З віком шкіра тьмяніє
Безумовно, є різниця в тому, як виглядає дитяча та доросла шкіра. А знаєте чому? Тому що з віком шкіра починає оновлюватися все повільніше, і як результат, вона виглядає збезводненої і тьмяною.
Секреты здорового тела (5 фото)

Текстура шкіри може вказувати на проблеми зі здоров’ям
Якщо у вас проблемна шкіра, швидше за все, у вас є проблеми зі здоров’ям. Якщо ваша шкіра дуже суха, це може бути обумовлена гормональним дисбалансом в організмі. Якщо ваша шкіра трохи темніша в певних місцях, це може вказувати на дефіцит заліза або авітаміноз. Загалом, різні проблеми зі шкірою повідомлять вам про недугах.
Секреты здорового тела (5 фото)

Масаж дуже корисний для шкіри
Ми звикли робити масаж тіла, щоб зняти втому або болю. Але на шкіру масаж надає не менш чудотворний вплив. Регулярний масаж шкіри обличчя допоможе вам стимулювати клітини шкіри, а це допоможе посилити вироблення колагену. У результаті ваша шкіра буде виглядати молодою і свіжою.
Секреты здорового тела (5 фото)

Брудні руки дуже сильно шкодять шкірі
На наших руках переносяться мільйони бактерій. І якщо у вас є звичка постійно торкатися руками обличчя, вона може обернутися для вас серйозними проблемами зі шкірою. Не накладайте макіяж, не вимивши руки. Регулярне миття рук грає ключову роль для здоров’я і краси вашої шкіри.
Секреты здорового тела (5 фото)

Хочете завжди виглядати на всі 100%? У цьому вам допоможуть професіонали студії красивого тіла «Slimbar»! Відвідавши сайт http://slim-bar.ru/anticellulite-massage/banochniy/, ви зможете дізнатися більше про цей салон краси ціни та послуги, а також ознайомитися з діючими знижками і почитати відгуки про працюючих тут майстрів.

І до речі, думка про те, що красивим людям більше щастить у житті, виявляється підкріплено обґрунтуванням з психологічної точки зору, наприклад, красивим людям легше домогтися підвищення по кар’єрних сходах, ніж їх менш симпатичним колегам, оскільки люди, впевнені у своїй зовнішності і привабливості для інших людей, більш розкуті в спілкуванні, напористі. В цілому ж, ми схильні слухати і розуміти краще саме красивих людей, завдяки увазі, яку ми приділяємо їм, їх зовнішності і, отже, словами.

В процесі еволюції жінки стають все більш красивими, а чоловіки залишаються на рівні своїх предків. Таке твердження було винесено вченими в результаті досліджень, також вони висловили думку про те, що у красивих жінок народжується на 20% більше дітей, у порівнянні з іншими.