Як вибрати послугу з укладання та монтажу спортивних покриттів

11-16-2020

not found

Головна / послуги

Послуги в росії

Укладання штучної трави

Укладання штучної трави стане відмінним варіантом для тих, хто хоче отримати цілий рік зелений газон, що не вимагає багато часу на догляд. Вона може проводитися, як на відкритих майданчиках, так і в критих приміщеннях….

Від 50р.

детальніше

Укладання покриттів з гумової крихти

Укладання покриттів з гумової крихти має на увазі, перш за все, отримання і розподіл спеціалізованої суміші з гумової крихти, поліуретанового клею і фарбувального пігменту. Підсумкове гумове покриття вийде протиковзким, довговічним і травмобезпечним….

Від 120р.

детальніше

Підготовка основи

Підготовка основи під спортивні, вуличні та підлогові покриття є важливим процесом для збереження і продовження довговічності поверхні. Саме від її ретельності залежить якість всієї укладання покриття. На даному етапі робіт важливо домогтися максимальної чистоти і рівності підстави….

Від 20р.

детальніше

Нанесення розмітки спортивної

Нанесення розмітки спортивної являє собою один з основних етапів в процесі робіт по влаштуванню спортивних ігрових майданчиків. Існують особливі вимоги до кольору і ширині ліній….

Від 50р.

детальніше

Укладання рулонного покриття

Укладання рулонного покриття багато в чому залежить від ретельності проведення етапу з підготовки підстави. Найчастіше рулони розкочуються і розкроюються до потрібних розмірів з припусками. Вже через добу їх можна буде перевірити пішими навантаженнями….

Від 30р.

детальніше

Укладання натуральної трави

Укладання натуральної трави проводиться за допомогою спеціальних трав’яних рулонів. Такий газон зручний для гри в футбол, є екологічно чистим і має приємний зовнішній вигляд. Готове трав’яне покриття укочується катком і рясно поливається….

Від 60р.

детальніше

Установка освітлення

Установка освітлення для спортивних майданчиків, залів і стадіонів регламентується особливими нормами. Тому ще на етапі проектування споруди важливо враховувати такі параметри як рівень освітленості, необхідні режими освітлення і обмеження сліпучої дії….

Від 150р.

детальніше

Пристрій спортивного паркету

Пристрій спортивного паркету являє собою багатошарову систему з твердих шарів деревини. Це активно демонструє безпеку і екологічність даного виду покриття. Паркет найчастіше використовується в спортивних залах за рахунок своєї якості виконання і надійності….

Від 160р.

детальніше

Пристрій наливних підлог

Пристрій наливних підлог проводиться однойменним методом шар за шаром з поступовим розрівнюванням. Загальна витрата матеріалів залежить від потрібної підсумкової товщини покриття. Наливна полімерна поверхня стане жорсткою, але збереже еластичність, і зможе витримувати постійні навантаження….

Від 200р.

детальніше

Монтаж модульних покриттів

Монтаж модульних покриттів проводиться на підготовлену тверду піщану, акрилову, асфальтову або бетонну поверхню. Укладене модульне покриття не вимагає тривалого і складного догляду. Воно пропускає пісок і пил крізь себе разом з дощем….

Від 200р.

детальніше

Монтаж маф (малих архітектурних форм)

Монтаж малих архітектурних форм може здійснюватися виходячи з декоративних або практичних цілей. Подібні види робіт підвищують функціональність і естетичну привабливість парків, дворів, дитячих і спортивних майданчиків….

Від 300р.

детальніше

Монтаж огорож

Монтаж огорож несе в собі мету забезпечення безпеки або декоративних робіт. Серед основних вимог до огорож спортмайданчиків варто виділити: можливість витримування навантажень, багатофункціональність і простоту монтажу….

Від 1 000р.

детальніше
Також хочемо вам порекомендувати услуга по укладке и монтажу спортивных покрытий