Як вибрати психотерапевта

3-7-2019

Как выбрать психотерапевта
Як пройшов перший день проекту З учасницями проекту почали активно працювати барнаульские фахівці. Минулого тижня пані зустрілися з лікарем – психотерапевтом Дмитром Титковым, який провів з кожної особисті консультації.
Також хочемо вам порекомендувати lisaveta.com.ua
Дмитро Тітков – фахівець з великим досвідом: практикує вже більше п’яти років. Працював в Психоневрологічному диспансері для дорослих і дітей – як в прикордонних відділеннях, так і психотичних. Зараз займається приватною практикою і співпрацює з медичним центром. За його словами, приходять до нього різні люди: як з проблемами психологічного характеру, так і просто мають бажання поділитися своїми успіхами. Також відвідують його і ті, хто стикнувся з нездоланними труднощами.
Лікар каже, що стресів і різних психічних недуг схильні практично всі. Ситуації бувають різні: мама в декреті турбується про дітей, що виливається в стурбованість або тривогу для всієї родини. Чоловіків частіше турбують труднощі, пов’язані з бізнесом або жінками. Буває і любовна залежність, причому більш міцна у сильної статі.
Дмитро Тітков вивчає різні напрямки, недавно спробував працювати з метафорическими картами – техніка добре зарекомендувала себе в роботі з дітьми. У нашому місті вона набирає популярність з кожним місяцем. Тут головне – не переплутати метафоричні карти (це психотерапія) з ворожінням на (магія, екстрасенси). Але найбільше він цікавиться гіпнотерапією, якій навчався у Москві, як методом, який дає найбільш швидкий результат. Зараз планує нове підвищення кваліфікації.
На питання, чи є якісь універсальні техніки, які допоможуть людині полюбити себе або повірити у свої сили, він говорить, що якщо людину цьому не навчили, то так просто подібну проблему не вирішити.
З кожною дівчиною Дмитро провів півторагодинну розмову. Хтось прийшов, вже знаючи, з чим хоче попрацювати, хтось же вперше опинився на такому прийомі. , – поділилася емоціями одна з учасниць Христина Харченко.
Проект триває, і зустріч з психотерапевтом тільки початок, слідкуйте за нашими новинами і перетворенням дівчат.
Мережа салонів краси й студій засмаги shokoladka – zagar.
Студія манікюру і педикюру двічі – два.
Статус засобу масової інформації: чинне.
Форма періодичного поширення: мережеве видання.
Новини Барнаула і Алтайського краю. Все про політиці, економіці та суспільстві в форматі статей, інфографіки, фото – і відеорепортажів. Якщо новини, то з ТОЛКом.