Як взяти невеликий кредит!!!!

10-7-2019

Споживчий кредит від https://ukredit.net/kredit-na-3000-grn/ наша мета – ваше благополуччя. Наша компанія розуміє, яке це, жити без необхідних у цю хвилину речей. Навіщо чекати завтра, якщо пральна машинка чи пилосос потрібні прямо зараз. Цільове споживче кредитування зможе втілити мрію кожного і зробити життя комфортним в той же день. Умови, на які я можу розраховувати з ФК Приблизний розмір ліміту – 2 середніх доходу клієнта. При цьому ми можемо підсумувати довічні пенсійні виплати, регрес і зарплату по одній людині. Максимальний термін, на який можна розбити виплати – це 12 місяців, однак немає жодних комісій і штрафів за дострокове погашення.

При наданні повного пакету документів, ви дізнаєтеся про рішення кредитного комітету вже через годину. Наші умови не передбачають першого внеску, однак є певна одноразова комісія, яку можна дізнатися, звернувшись до найближчого консультанта. На що я можу взяти споживчий кредит. На даний момент нашим партнером є тільки мережа магазинів , однак ми маємо намір у найкоротші терміни розширити асортимент можливої продукції та надати на вибір клієнтам меблі, будівельні матеріали, різну не побутову апаратуру і так далі. Зараз ви можете залишити заявку на відповідний вид товару і наш консультант зателефонує вам, як тільки з’явиться можливість кредитувати потрібний продукт. Що я можу купити в кредит зараз.

Які можуть бути додаткові витрати. За несвоєчасне погашення основної суми компанія нараховує пеню – 0, 01 % щодня. Довідка про стан кредиту, в тому числі і про його закриття, обійдеться в 100 рублів. Чи можу я взяти кредит на шість місяців, а не на рік. Кредит у будь-якому разі оформляється на 12 місяців, однак якщо клієнт виплатить його за шість місяців, він значно зменшить суму відсотків, які нараховуються не на всю суму кредиту, а на залишок. Можу я вибрати техніку в іншому магазині. На даний момент ми співпрацюємо тільки з магазинами , однак у найближчому майбутньому ми збираємося розширювати мережу торгових точок. При бажанні клієнт може запропонувати потрібного магазину надіслати свою пропозицію сюди.