Як замовити розміщення статей

1-31-2021

 

У світлі останніх віянь і змін в алгоритмах ранжирування пошукових систем, оптимізатори все більше починають звертати увагу на seo-статті. Розміщення статей на інших ресурсах з посиланнями на свій сайт поступово входить до переліку самих основних інструментів пошукового просування сайту. Доказів тому з’являється з кожним днем все більше і більше – як гриби після дощу з’являються і з моторошною швидкістю плодяться сервіси, які займаються послугами з обміну статтями або платному їх розміщенні. Все це дуже нагадує недавній бум з навалою на seo-ринок біржі посилань.давайте розберемося в двох основних моментах цієї теми: – як правильно написати статтю?- як і де її розмістити?якщо ви не бажаєте витрачатися на професійних seo-копірайтерів, якщо ви добре розбираєтеся в темі і в школі у вас не було проблем з написанням творів, то написати якісну статтю можна і самостійно. У цьому є навіть плюс-стаття, написана автором проекту, буде набагато цікавіше ніж “суха” робота копірайтера. Ви можете сказати, що, мовляв, яка різниця, адже стаття пишеться для посилань? так, для посилань. Але є чимало людей, які ще й читають ці статті. Так що якщо зацікавлена людина раптом зайде з пошуку на вашу статтю, прочитає її, і вона йому сподобається чисто з художньої точки зору і в плані якості матеріалу, він може перейти за посиланням в цій статті і цілком може зацікавитися вашим сайтом, вашими товарами і послугами. Також хочемо порекомендувати замовити написання статей на SEOware , тут тільки найкращі спеціалісти та доступні ціни.

Це маркетинг, друзі мої.тепер більш детально про те, як потрібно правильно писати статтю, яку ви хочете розмістити для отримання зворотних посилань.насправді, тут все досить просто:

1. Як правило, до розміщення приймають seo-статті близько 3000 символів. Правда, якщо ви збираєтеся розміщувати статтю на вузькотематичному порталі, то вам можуть запропонувати написати і більш розгорнуту статтю на певну тему. Так чи інакше, перед тим як писати статтю, краще проконсультуватися з питання обсягу матеріалу з господарем сайту, на якому стаття буде розміщена.

2. Ключових слів в процентному співвідношенні має бути 5-8%. Це вивірена часом цифра, яка не викличе проблем з боку модераторів пошукових машин і буде читабельна, так би мовити, для користувачів (писав вище).

3. Ні в якому разі не треба зловживати тегами і strong і bold. Якщо їх буде через цур багато, можуть запросто з’явитися звинувачення в пошуковому спамі. І ще набагато важливіший момент: чим більше буде цих тегів, тим меншу вагу вони матимуть для пошукачів. Ідеальний варіант: 2-3 таких тега, щоб вузько і точно підкреслити тематику статті.з мого особистого досвіду, краще використовувати strong. Хоч і кажуть, що ці теги, в принципі, рівні для пошуковиків, але мої спостереження показують, що він краще. Повторюю, це моя особиста думка.для рамблера краще підходить bold. Так що в текст можна вставити обидва тега. Якщо, наприклад, стаття пишеться по автомобільній тематиці, то ставимо «автомобіль» два рази в цей тег – перше це слово в strong, інше в bold.заголовок статті оформляємо в теги h. Не слід укладати в теги н саме посилання-пошуковик може порахувати це спамом.

4. Для пошукачів більш важливими є початок сторінки і її кінець. Таким чином, в першому абзаці треба чітко позначити тематику статті, вставивши туди всі потрібні вам ключові слова. В середині ми розкриваємо питання більш широко, і тут можна відсоток ключових зробити поменше. А в кінці, резюмуючи статтю, знову вживаючи всі ключевікі – якась подоба першого абзацу.

5. Виходячи з попереднього пункту, для досягнення найбільшої ваги з проставлених статей посилань, їх треба ставити відповідно на початку і в кінці статті.

6. І якщо вдасться домовитися з господарем сайту, то, в ідеальному варіанті, вам дозволять надати свої мета-теги для сторінки. Якщо вам випало таке щастя, то уважно підійдіть до заповнення title, keywords і descriptions – ці теги так само мають серйозний вплив на якість статті і посилань з неї для пошуковиків.ось і всі правила для написання якісної оптимізованої статті.

 Якщо вона буде цікаво написана, її без проблем розмістять. Вам навіть можуть запропонувати писати постійні огляди,а це постійні безкоштовні (за винятком витраченого на написання статті часу) посилання. Навіть якщо новинний портал буде і не вашої тематики – буде загальнотематичним, то і це не біда – на кожному такому ресурсі є тематичні розділи, серед яких можна знайти той, який близький вам за тематикою.ось основні нюанси, що стосуються розміщення статей.і наостанок.якщо ви надумаєте скористатися сервісами з обміну статтями, то задумайтеся на мить про те, що стало з сервісом продажу посилань з головних сторінок – яке відношення до них у пошуковиків і яка вага посилань з них? у що вони перетворилися зараз? сервісів поки ще не так багато як лінкоферм, але краще про це подумати заздалегідь, і не пошкодувати часу на самостійний пошук якісних сайтів для розміщення своїх статей.