Як зробити оригінальний подарунок.

4-11-2018

Як зробити оригінальний подарунок.
Але що робити, якщо ніяких рукодільних навичок начебто немає, а хочеться зробити подарунок? Насамперед, включити фантазію і придумати декілька варіантів подарунка. Такий невеликий і милий подарунок порадує будь-якої людини. До речі, сувенір може бути не обов’язково для прикраси ялинки – проявіть фантазію! Зробіть різдвяний вінок на двері (для його виготовлення потрібні звичайні гілки, різнокольорові стрічки і декоративні шишки), або спробуйте прикрасити невеликими свічниками новорічний стіл – близькі неодмінно оцінять таке творчість. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Інтернет-магазин подарунків.
Наприклад, для календаря можна вибрати гарні фото всієї родини або якихось кумедних моментів, а можна зробити спеціальну фотосесію для цього. До речі, гарним подарунком може стати і просте сімейне фото, надруковане на величезному полотні – воно не тільки прикрасить вітальню ваших батьків, але і буде зігрівати їх кожен день. Якщо вам хочеться зробити подарунок у вигляді солодощів мамі на новий рік або різдво своїми руками, то виберіть оригінальний рецепт – наприклад, вишукане печиво з краплями темного шоколаду, імбиром і перцем, добре приготуйте його, прикрасьте і добре упакуйте, і мама зрадіє подарунку, тому що в ньому буде відчуватися ваша турбота.
Частину матеріалів можна замінити (наприклад, кольорову пудру для ембосінгу можна з легкістю замінити будь-яким барвником пігментом – в тому числі декоративними тінями або блискітками для манікюру). Постарайтеся зробити листівку не просто красивою, але ще і акуратною. До цієї категорії відносяться і декоративні елементи для дому, і різні дрібнички, і пов’язані вручну аксесуари.