Цікаві факти про автомобільної гуми (10 фото)

0
168

20 грудня 1892 року А. Брауном і Д. Стиллманом були створені і звичайно ж запатентовані перші в світі пневматичні автомобільні шини, які стали прабатьками сучасної автомобільної гуми. Цей історичний факт наведено не просто так, адже мова піде про найцікавіші види покришок в світі.

1. Найдорожчими покришками в світі прийнято вважати Michelin XDR 59/80R63. Гума такого формату обійдеться господареві авто 42500 $, при чому це за одне колесо. Ви питаєте звідки така шалена вартість – відповідь проста – ця покришка є однією з найбільш величезних покришок в світі, про другий ми вирішили написати окремо. Ці шини призначені для величезної самоскиди Caterpillar, який досягає у висоту 4 метри, а важить ця махина 11,5 тонн. Кріпиться колесо з цією гумою на сорок сім болтів. Нижче наведені фото колеса автомобіля і для зорового відчуття.

Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

2. Цікаву послугу для завзятих любителя автомобілів запропонували фахівці компанії Matador. вони вирішили підійти до кожному автовласнику індивідуально – вони запропонували створити такий малюнок протектора, який автовласник сам побажає. Послуга виняткова для автомобілістів європейської частини світу. Фахівці запропонували зображати не тільки незвичайний візерунок, але і наносити малюнок або напис. На жаль, фотографії з індивідуальним малюнком не знайшов, але все ж вирішив показати фотографію Matador MP 16 Stella 2, яка відрізняється унікальним і красивим дизайном.
Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

3. Про цю покришці ми писали раніше, але не могли не вказати її в рейтингу самих неймовірних покришок в світі. Tweel – це унікальні покришки, що нагадують велосипедні. Компанія Michelin створило колесо з пружним ободом колеса і “супер” спицями з поліуретану. Ці колеса є на автомобільному ринку, але лише в США і Канаді.
Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

4. Компанія Kumho вміє дивувати, так і в цей раз, створюючи покришку Ecsta SPT 385/15ZR2. Унікальність гуми полягає в тому, що вона має дивовижні геометричні параметри – адже покришки мають найнижчі показники співвідношення висоти профілю до його ширини.
Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

5. Nokian Tyres здивувала любов’ю до навколишнього середовища, створивши екологічно чисті покришки, замінивши всі шкідливі компоненти на більш екологічні і використавши при створенні гуми суміш на основі ріпакової олії. При чому, компанія піклується про довкілля і при створенні і знищення покришок.
Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

6. В черговий раз Kumho порадувала любителів посжигать покришки при дріфтингу. Вона створила покришки, які при зчепленні з асфальтом виділяють дим певного кольору. Це дуже радує любителів вуличних гонок.
Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

7. Хотілося б відзначити покришки Bridgestone 59/ 80 R63 V-Steel E-Lug S, які на рівні з зазначеними вище Michelin 59/80 R63 XDR є найбільшими в світі.
Интересные факты об автомобильной резине (10 фото)

8. І в ув’язненні хотілося б відзначити власника рекорду Книги рекордів Гіннеса – це покришки на самий великий автопробіг – 700 000 кілометрів. При чому фахівцями відмічено, що покришки можуть проїхати ще не одну тисячу кілометрів.