Який снігохід вибрати: вітчизняний або імпортний?

10-20-2019

Вибір снігохода вітчизняної або імпортної марки залежить від бюджету покупця. Імпортні снігоходи — потужні, надійні, з бездоганним дизайном і зовнішніми характеристиками. Професіонали звичайно ж порадять придбати новий імпортний снегоходный транспорт. Але не завжди «начинка» снігохода з безліччю функцій потрібно, скажімо, любителям або новачкам. У деяких випадках покупцеві цілком підійде і снігохід, що був у вжитку. Рекомендуэмо купить снегоход

Імпортні снігоходи
Імпортні снігоходи дуже привабливі всім, за винятком ціни. У більшості випадків ціна снігохода залежить від марки, від популярності бренду. Комплектація імпортних снігоходів, як правило, включає в себе безліч привабливих функцій, забезпечують максимальний комфорт при експлуатації. Якість збірки, надійність вузлів техніки, наявність всіляких додаткових опцій – все це безумовно величезні переваги імпортних снігоходів. Купуючи новенький імпортний снігохід потрібно бути готовим, що витрати на його обслуговування будуть значно вище, ніж витрати на снігохід вітчизняного виробництва.

Імпортні б / в снігоходи
Підводних каменів при покупці імпортного колишнього у вживанні снігохода досить багато. Ви ніколи не будете знати в яких умовах експлуатувалася техніка, як вона зберігалася, як звертався з технікою колишній власник, дотримувалися чи гарантійні рекомендації. Все це і багато іншого говорить про стан снігохода, який ви збираєтеся придбати з рук. Адже в разі виявлення технічних несправностей (в кращому випадку незначних, в гіршому — серйозних дорогих поломок) повернути снігохід не представляється можливим практично ніколи. Як варіант, можна придбати снігохід у знайомих, коли ви знаєте власника, бачите його ставлення до техніки, і він розповість вам про особливості експлуатації і попередить про можливі поломки. Варто розглянути варіант покупки вживаного снігохода у перевірених дилерів.

Снігохід вітчизняної збірки
Варто відзначити, що будь-яка техніка, вироблена в Росії, може мати абсолютно різну якість, яке залежить від зборки. Снігохід однієї і тієї ж марки у одного власника проїде не одну тисячу кілометрів, перш, ніж буде потрібно заміна витратних запчастин. А в іншого власника попадеться снігохід, який почне вередувати, проїхавши перші 100 км. Великим плюсом при купівлі снігохода вітчизняної збірки, є наявність заводської гарантії, що забезпечує безкоштовне ремонтне обслуговування протягом кількох років.

Вітчизняні старі снігоходи
Найбільш дешевий варіант-придбати старий вітчизняний снігохід. Тут, так само як і при покупці снігохода імпортної марки, неможливо оцінити всі особливості експлуатації. При покупці вживаної техніки краще проконсультуватися зі знаючою людиною, досвідченим “снігоходчиком”, перевірити стан підвіски, двигуна. Якщо вам пощастило і ви придбали старий снігохід в хорошому стані, то провести діагностику вітчизняного снігохода, замінити зношені запчастини буде набагато дешевше, ніж у транспорту імпортної марки.