8 захоплюючих фактів про грудей (8 фото)

0
671

Жіночу груди можна по праву назвати найсексуальнішою частиною тіла, якою захоплюються чоловіки, і яку так пестять і плекають жінки. З самого раннього віку дівчатка мріють про своєму першому бюстгальтері, і підкладають в нього все що завгодно, від шкарпеток до вати, щоб здавалося, що груди у них зросла. Начебто про грудей нічого цікавого розповісти не вийде, адже про неї і так давно все відомо, але насправді існує безліч фактів, про які ви раніше навіть не здогадувалися. Частину з них ми представимо в нашій статті, з другою частиною пропоную познайомитися на http://grudini.ru/uhod/.

1. Груди несиметрична.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)

Багато чоловіки часто звуть грудей своїх партнерок близнючками, але це не зовсім правильно, адже жіночі груди дійсно сестри, але далеко не близнюки. Навіть ідеальні жіночі груди завжди розрізняються за формою і розміром, а іноді навіть і за ступенем пружності. У більшості випадків ліва груди у дівчат має більший розмір, ніж права. Однак з боку це практично непомітно.

2. Середній розмір грудей.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)
Пишні жіночі груди п’ятого розміру багато завжди вважають розкішшю, проте саме цей розмір або розмір DD, як його маркують в Європі, є найпоширенішим у світі. Згідно з результатами досліджень, найчастіше останні роки дівчата купували собі білизну саме цього розміру. Серед знаменитостей власницями пишних грудей п’ятого розміру варто відзначити Кім Кардашьян, Тайру Бенкс і Кейт Аптон.

3. Груди відвисає у всіх.
Всі без винятку дівчата з жахом уявляють собі той день, коли зрозуміють, що їх груди початку відвисати, але, на жаль, це неминучий процес. Дівчата з самих давніх пір шукали спосіб запобігти відвисання грудей, але їм це так і не вдалося, хіба що хірургічним шляхом. Як швидко і як сильно відвисне грудей залежить від безлічі факторів, основними серед яких є вагітність, вік, наявність шкідливих звичок, вага дівчини і її розмір грудей. Дівчат з маленькими грудьми варто порадіти, так як у них вікове відвисання грудей менш помітно, ніж у пишногрудих дам, так що і в такому розмірі молочних залоз є свої плюси.

4. Найбільша груди.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)
Власницею найбільшої грудей у світі є мешканка США — Енні Хоукінс Тернер. Жінка носить бюстгальтер розміру 48V, який підходить до обсягу її грудей 178 сантиметрів. Сама жінка розповідає, що її груди початку зростання, коли їй було всього 9 років, і цей процес не припиняється досі. Існує також і рекорд найбільшої штучної грудей, що належить мешканці Бразилії Шейлі Херші, збільшила свої молочні залози оперативним шляхом до розміру 34FFF, але дівчина все ще не задоволена своїми габаритами і планує ще одну пластику молочних залоз.

5. Топлес.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)
У ЗМІ, на телебаченні, в журналах, і навіть на рекламних плакатах і в онлайн виданнях прийнято закривати соски, або робити їх розмитими, наче в них є щось непристойне. Представники руху за права людини досі не можуть знайти причину того, що чоловікам дозволено оголяти торс на людях, а жінкам немає. У соціальних мережах хештег #freethenipple, що підтримує право дівчат відкрито демонструвати свої соски, стає все більш популярним, хоча насправді, мова тут іде більше про рівноправність чоловіків і жінок, ніж про бажання останніх демонструвати всім свою груди і соски.

6. Груди і спорт.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)
Дівчатам з великими грудьми займатися спортом досить складно. Навіть такі прості заняття як біг, стрибки та гімнастичні тренування для пишногрудих дам можуть перетворитися на тортури. Фізичне навантаження для жінок з видатними формами це і дискомфорт, і страшні болі в спині, і погляди всіх чоловіків довкола на розгойдуються в стрибках грудей. Більш того, будь-які заняття аеробікою для жінок з великими грудьми можуть стати причиною розриву грудних зв’язок і раннього відвисання грудей. Таким жінкам для занять спортом, як нікому іншому, необхідний найкращий підтримує спортивний бюст, проте їх чомусь шиють тільки для дівчат з невеликими грудьми.

7. Погляд в очі.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)

Навіть не намагайтеся запитувати у чоловіків, що першим він у вас помітив і відзначив, так як ніхто і ніколи не відповість вам правду. Насправді, чоловіки завжди в першу чергу помічають груди, і тільки потім звертають увагу на риси обличчя і колір очей. При цьому, не варто відразу ж зараховувати всіх чоловіків до розряду сексуальних збоченців, адже насправді, така поведінка закладено в них ще еволюцією. Саме жіноча груди в давні часи визначала здоров’я і плодючість жінки, а також її здатність до виношування і вигодовування потомства, і любов до пишногрудих жінок виникла з цієї ж причини.

8. Пластична хірургія.
8 захватывающих фактов о женской груди (8 фото)
Операційна корекція молочних залоз є найпоширенішою в пластичній хірургії маніпуляцією. Дуже часто можна почути звинувачення на адресу Памели Андерсон, нібито мода на збільшення грудей пішла з-за неї, але з тих пір пройшло вже багато років, і сама Памела давно позбулася імплантів, а черги жінок перед кабінетами пластичних хірургів все ще не скорочуються. Тільки в минулому році корекцію грудей виробили приблизно 285 тисяч американок, тоді як підтяжку обличчя зробило собі вдвічі менша кількість жінок. До речі, в це число не увійшли ті дами, які коригували груди іншими способами: реконструкцією, зменшенням молочних залоз і пересадкою жирових тканин, або підтяжкою.

Ось така ось вона, цікава, сексуальна і знаменита жіночі груди. Насправді, в більшості випадків не має значення, якого розміру груди у дівчини, якщо вона відчуває себе комфортно в своєму тілі, і любить себе такою яка вона є. Незважаючи на те, що в першу чергу чоловіки звертають увагу на груди, не на зовнішність і вже тим більше не на душу, подальше спілкування все розставляє по своїх місцях, а природна краса завжди була більш цінною, ніж штучна.