Де використовуються гвинтові палі.

9-11-2018

Де використовуються гвинтові палі.

Гвинтові палі застосовують з ХІХ століття в будівництві пірсів, маяків, набережних, а пізніше – для ліній електропередач, промислового та приватного будівництва. Паля загострена на кінці, трохи вище знаходяться лопаті, завдяки яким палі угвинчуються в грунт. Є порожнисті палі, які заливаються бетоном після установки, а також цілісні. Фундамент на гвинтових палях здатний витримати несучу навантаження 7 – 25 тонн. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Винтовые сваи.
Залежно від ґрунту, а також проекту, пальово – гвинтовий фундамент проектується у вигляді: Перед установкою пальово – гвинтового фундаменту проводяться обов’язкові геодезичні дослідження грунту, знаходиться рівень ґрунтових вод, а також стійкий шар, куди і буде додана гвинтова паля ціна. Перед установкою фундаменту проводиться пробне вкручування в різних місцях ділянки. Обстеження, а також пробне вкручування – необхідні підготовчі роботи в облаштуванні цього фундаменту.
Після установки палі зрізують по рівню (мінімум півметра від поверхні грунту), в трубу заливають бетон, що підсилює конструкцію і захищає її від корозії. Коли бетон застигне, поверх труб наварюють металеві оголовки – саме до них буде кріпитися обв’язка. Всі співробітники компанії з високою кваліфікацією в галузі будівельних послуг. А гарантія якісної своєчасно виконаної роботи обов’язково підтверджується договором та гарантійним випробувальним періодом.