Детектор брехні середньовіччя (6 фото)

0
441

Пращур сучасного детектора брехні був винайдений ще в середні століття. Однак дію сучасного поліграфа значно відрізняється від детектора брехні середньовіччя. Так звані «Уста істини» мали вигляд містичного диска з зображенням лику якогось язичницького божества, імовірно Эрколя Переможця.

Кругла скульптура була створена приблизно в четвертому столітті до н. е. і до XVII століття служив скоріше предметом декору. Однак як саме скульптура діаметром 1,75 м зуміла зайняти місце в церкві Санта-Марія-ін-Космедін, на сьогоднішній день залишається загадкою. У середньовіччі ж забобонний люд свято вірив у те, що за брехня загрожує жорстоке покарання у вигляді позбавлення руки, яку необхідно вкласти прямо всередину містичної мармурової маски.
Детектор лжи средневековья (6 фото)

Це божество було байдуже до людських благань про помилування і було здатне при найменшій підозрі на обман позбавляти людей руки. Вони навіть не підозрювали про те, що за грізною постаттю, переховувався кат з занесеним сокирою, який готовий був за таємним знаком відсікти руку засудженого.Пращур сучасного детектора брехні був винайдений ще в середні століття. Однак дію сучасного поліграфа значно відрізняється від детектора брехні середньовіччя. Так звані «Уста істини» мали вигляд містичного диска з зображенням лику якогось язичницького божества, імовірно Эрколя Переможця.
Детектор лжи средневековья (6 фото)

Детектор лжи средневековья (6 фото)

Детектор лжи средневековья (6 фото)

Детектор лжи средневековья (6 фото)