Дорослий самокат для міста відвезе вас у дитинство (2 фото)

0
474

Хто сказав, що кататися на самокаті можуть тільки діти? На сьогоднішній день, цей вид транспорту б’є рекорди популярності і цілком можливо, що скоро витіснить громіздкі велосипеди і дорогі таксі з міських доріг. Чому б і ні? На самокаті геть забуваєш про вічні пробки і задушливої штовханині в громадському транспорті. Він не займає багато місця і при бажанні, може зберігатися у коморі або на антресолях. Давайте розглянемо це диво ближче.

Який він – дорослий самокат для міста
Самокат для їзди по місту, може бути двох або триколісним. Матеріал з якого виготовлені колеса, істотно впливає на вартість транспортного засобу.
-Поліуретан. Колеса виготовлені з цього матеріалу, мають невеликий діаметр. Самокати з такими колесами, вважаються самими швидкісними. Мінус таких коліс в тому, що їздець відчуває найменші нерівності на дорозі.
-Лита гума. Вони забезпечують більш м’яку їзду. Як правило їх ширина і діаметр більше, чому у поліуретанових. Мінусів у них немає, якщо не вважати знижену маневреність.
-Надувні. Забезпечують плавний та комфортний хід самоката абсолютно на будь-якому покритті. Мінус таких коліс в тому, що вони уразливі до проколів.
Кермо дорослого самоката, так само як і дитячого, регулюється у відповідності з ростом їздця. Всі міські самокати виконані з металу та оснащені гальмами. Присутній також у характеристиках і обмеження по вазі користувача, яке варіюється в межах 90-130 кг
Взрослый самокат для города отвезет вас в детство (2 фото)

3 кроку на шляху до волі
Перед тим, як купити вподобану модель дорослого самоката, переконайтеся в його відповідність основним критеріям хорошого міського транспорту:
-Навантаження. Вибирайте модель з максимальним параметром навантаження. Таким чином ви застрахуєте себе від непередбачених обставин і поломок.
-Кермо. Він повинен бути регульованим і мати спеціальні прогумовані ручки. Висота керма, також як і вага повинна бути максимальною і становити не менше 100 див.
-Платформа. Від того наскільки вона вам підходить, ви можете судити тільки після дегустації. Поставте ногу на платформу – ззаду стопи повинен залишатися запас. Ширина також має значення і чим платформа ширше, тим вам буде зручніше.
Увага! Хочете заощадити свої гроші і нерви, а також зміцнити здоров’я і здивувати оточуючих? Тоді поспішіть придбати дорослий самокат для міста в магазині BabyBrick – http://toy.babybrick.ru/samokaty-dlya-vzroslyh.html, щоб насолодитися смаком абсолютної свободи.