Наручний годинник: стиль, смак, витонченість

0
273

Носити годинник – ознака гарного смаку. Жінки, як і чоловіки, таким аксесуаром підкреслюють свій статус у суспільстві, визначаючи індивідуальність стилю життя.

Модні Годинники марки Fossil – хронометражная висока мода
Вперше про цих годинах заговорили в 1984. На той момент на першому місці була функціональність, дизайн бажав кращого. Цей виробник був першим, хто змінив уявлення людей про наручних годинниках. Свою популярність годинник завоювали незвичайним дизайном і нестандартним поданням. Сьогодні купити годинник Фоссі оригінал або якісну репліку вигідніше всього онлайн сфері, або в спеціалізованому салоні.
Оригінальний годинник Фоссі на сайті http://chasovoi.com/internet-magazin/kupit-chasy-fossil

Неповторністю наручного годинника Fossil є унікальні в своєму роді циферблати, скла, корпусу і браслети. У 90-х роках компанія розширила напрям свого бізнесу, запропонувавши споживачам лінійку модних аксесуарів з натуральної шкіри, а також колекцію сонцезахисних окулярів. З 1999 року Fossil випускає повсякденний молодіжний одяг, а в 2001 – ювелірні прикраси. Сьогодні це впізнаваний бренд, що має прихильників по всьому світу.

Наукові годинник Diesel італійського виробництва
Бренд Дизель – це втілення авантюризму, філософії, свободи, сміливих рішень і авангарду. Засновником став Ренцо Россо, у віці 14 років почав шити, незважаючи на обурення батьків. Це дитяче захоплення стало основою створення тривіального бренду, поступово розвивається в різних напрямках. Над випуском нової колекції одягу та аксесуарів працює команда фахівців. Новий інноваційний продукт, радикальний і індивідуальний, за що бренд полюбили поціновувачі прекрасного зі всього світу. Наручний годинник diesel – ще один доказ того.

38 років успішної роботи призвели до того, що компанія випускає не тільки лінію одягу, але і аксесуари, прикраси, шоломи, предмети інтер’єру. Крім того, займається оформленням авто. Все, що випускає компанія, відповідає одному стилю, кожен виріб має свій характер і філософію.

Наручний годинник Эдокс
Не меншою популярністю на сучасному ринку аксесуарів займають чоловічі годинники Эдокс. Швейцарська компанія запустила своє виробництво в 1884 році, з того часу впевнено йде вперед, створює досконалі моделі наручних годин для чоловіків і жінок. Потомствений годинникар Крістіан Руфли-Флури зумів створити унікальні годинникові механізми, які стали відомі по всьому світу. Їх відмінна риса – висока технологічність, безкомпромісна якість і філософія переможця.