Класична хатха йога

3-7-2020
Хатха Йога


Йога — це один із шляхів до набуття гармонії і самоконтролю. Хатха – йога — один з напрямків традиційної йоги, яка включає в себе практику фізичну (асани, пранаями, бандхи, мудрі і шаткарми) і психічну (медитація, концентрація, робота з увагою). Взагалі кажучи, в традиційному розумінні класична хатха – йога є першою частиною восьміступенчатого шляху йоги і включають в себе такі поняття як яма, ніяма (морально – етичні норми), асани (фізичні вправи, пози), пранаями (дихальні вправи). Другою частиною цього шляху є раджа – йога, яка вже включає в себе роботу з увагою, концентрацію і медитації. Але на практиці ці дві частини невіддільні один від одного і тому заняття з хатха – йоги, які проводяться в йога – центрах, як правило, включають в себе всі складові практики.  Записатися на вступний курс, групове заняття з хатха – йоги радимо перейти по ссылке  на сайт.

Хатха – йога хвилі може бути обрана як напрямок йоги для початківців, так і продовжують, оскільки дана методика передбачає поступове послідовне освоєння йоги, починаючи з базових елементів. Крім того, на заняттях зазвичай пропонується декілька варіантів асан: від простих до складних. Практика гармонійно поєднує різні вправи: пози на силу, гнучкість і баланс. У програму заняття також включені різні дихальні вправи. Викладач обов’язково допоможе розібратися, що підходить Вам особисто, відповість на питання, дасть необхідні рекомендації. Завдяки цьому Ви зможете швидко освоїти коректне виконання асан, орієнтуючись на внутрішні відчуття, а не на зовнішню форму.

Такий індивідуальний підхід дозволить будь-якій людині, яка прийшла на заняття, просуватися в практиці йоги ефективно і в теж час безпечно. А пранаяма і спостереження за диханням в асанах навчать розслаблятися в складних життєвих ситуаціях. Якщо раніше Ви не займалися йогою, рекомендуємо спочатку пройти вступний курс або відвідати заняття з йоги для початківців. Існує ряд протипоказань до деяких вправ у йозі, тому при наявності проблем зі здоров’ям, необхідно заздалегідь повідомити про них вчитель.