Музикант грає на піаніно на крижині (3 фото + відео)

0
461

Відомий італійський композитор і піаніст Людовіко Ейнауді виконав одну зі своїх власних творів на плавучій платформі в Північному Льодовитому океані, в передній частині льодовика “Wahlenbergbreen” Шпіцберген, Норвегія. Композиція “Елегія для Арктики” була створена, так як Лодовико був натхненний вісьмома мільйонами голосів з усього світу, закликають до захисту Арктики. Нижче представлено відео.

Музикант, відомий своєю композиції для фільму “Чорний лебідь” і телесеріалу “Доктор Живаго”, побував на борту корабля Грінпіс “Арктик Санрайз” напередодні недільного засідання Комісії OSPAR (20-24 червня), яка могла б забезпечити перші Особливо охоронювані природні території (ООПТ) в Арктиці в міжнародних водах.
Музыкант играет на пианино на льдине (3 фото + видео)

2,6 на 10 метрів штучний айсберг було виготовлено понад 300 трикутників з дерева, важить близько двох тонн. Рояль Ейнауді був розміщений на верхній частині платформи.
Музыкант играет на пианино на льдине (3 фото + видео)

“Тут для мене був великий досвід. Я міг бачити чистоту і крихкість цієї області своїми очима і інтерпретувати пісню, яку я написав, щоб зіграти на кращій сцені світу. Важливо, що ми розуміємо важливість Арктики, намагаємося зупинити процес руйнування і захистити його”. – Людовіко Ейнауді