Історія виникнення стільців (11 фото)

0
1206

У кожного є в будинку стільці, але мало хто замислювався, яка довга і важка історія походження у стільців. Коли ми приходимо в кафе, до друзів, до сім’ї або на роботу, то шукаємо місце, куди можна сісти з комфортом. Стільці давно стали частиною нашого будинку, тож мало хто знає, яким чином з’явилися перші стільці на планеті. Якщо вам це дійсно цікаво, то у вас є шанс дізнатися про ці подробиці з цієї статті. Все-таки, кожен предмет таїть у собі цікаву історію!

Перші стільці.
Подорож цього предмета меблів початок ще у 2-му році до н. е. Мова йде про тронах. Саме трони є батьками сьогоднішніх маленьких стільців. На них сиділи не тільки королі, але й вище суспільство. Інші люди були змушені стояти, або сидіти на маленьких стільчиках.
У середньовіччі відбулося невелике поліпшення предмета меблів. Шили спеціальні подушки, які можна покласти на стілець. Так підкреслювала свій статус еліта. До того ж, на подушці було набагато зручніше сидіти. До речі кажучи, в наш час люди досі використовують подушки на стільці комфорту. Погодьтеся, набагато приємніше і комфортніше сидіти на стільці, у якого оксамитова оббивка. Починаєш відчувати себе прямо королем або дворянином.
История возникновения стульев (11 фото)

Поліпшені версії стільців.
Трохи пізніше став модним фрак. З-за цього виникала невелика проблема у чоловічої частини населення, у вигляді вічно м’ятої фрака. Рішення було знайдено, коли дизайнери меблів зробили незвичайні стільці, у яких спинка була розташована спереду. На такій меблів було дуже зручно і приємно сидіти, якщо її повернути навпаки. Ви помітили, що зараз багато чоловіків люблять сидіти таким чином? Щоб спинка стільця була попереду. Тепер ви знаєте, звідки пішла така незвичайна любов у чоловіків.
История возникновения стульев (11 фото)

Ймовірно, самий перший офісний стілець придумав сам Чарльз Дарвін! Він дуже часто проводив дослідження у своєму кабінеті. Для того, щоб не втрачати часу дарма, він прикрутив невеликі коліщата до свого стільця, щоб можна було швидко пересуватися по кімнаті.
История возникновения стульев (11 фото)

Стільці на колесах стали популярні, завдяки Отто фон Бісмарку. Саме він придумав використовувати подібні стільці в Парламенті, коли обіймав там свій пост. Таким чином, можна сміливо сказати, що стільці і комфорт йдуть в ногу з часом. Комфортні стільці допомагають краще і продуктивніше працювати.
Варто зауважити, що людина не завжди прагнув зробити свою меблі зручною. У Кракові роблять особливі стільці, які вас здивують. Їх роблять спеціально незручними. Це робиться для того, щоб співробітники під час важливих нарад не спали, а вирішували всі нагальні питання, як можна швидше. Виявляється, що стільці допомагають приймати рішення набагато швидше!

Віденські стільці.
История возникновения стульев (11 фото)
Найвідоміший з усіх стільців – це Стілець №14. Його ще називають віденським стільцем. Цей предмет меблів був розроблений ще в 19 столітті. Міхаель Тоне зміг створити надзвичайно міцний стілець. Здавалося б, стілець звичайний і нічим не примітний, але володіє високою міцністю, а коштує зовсім недорого. Творець цього незвичайного стільця спеціально перевіряв міцність свого дітища. Він скинув кілька стільців прямо з Ейфелевої вежі, доводячи їх міцність. Найдивовижніше, що жоден стілець не розбився! Віденський стілець – це саме та річ, на яку будуть дорівнювати, навіть через кілька сотень років.

Стілець у сучасному розумінні це не тільки один з головних декоративних елементів в квартирі. а перш за все предмет меблів. Щодня дизайнери з усього світу створюють все більш унікальні і незвичайні стільці. Так відмінні дизайнерські стільці можна придбати в компанії HIS. Нижче тільки деякі з представників модельного ряду магазину.

Табурет У
История возникновения стульев (11 фото)

Табурет макарун “Коко”
История возникновения стульев (11 фото)

Стільці Ray of light
История возникновения стульев (11 фото)

Стілець барний Шанель
История возникновения стульев (11 фото)

Zleep Krista L
История возникновения стульев (11 фото)

Стілець Hardcore
История возникновения стульев (11 фото)