Найнебезпечніші аеропорти в світі (7 фото)

0
437

Аеропорт є однією з найбільш важливою інфраструктурою для країни. Буває якийсь регіон не в силах розмістити аеропорт через брак місця для розташування його, але так як вони дуже важливі, часом доводиться розміщувати аеропорти в дуже небезпечних місцях. Вашій увазі пропонується топ аеропортів, розташованих у найбільш небезпечних місцях.

7. Аеропорт Лукла (Непал)

На одному кінці посадочної смуги скеля з іншого 2900 метрову ущелину. Лукла -маленький аеропорт в місті Лукла на сході Непалу. У січні 2008 року уряд Непалу оголосив, що аеропорт буде перейменовано на честь сера Едмунда Хілларі, першої людини, який досяг вершину гори Еверест, він помер 11 січня 2008 року. Цей аеропорт досить таки популярний, так як Лукла є місцем, де більшість скелелазів починають свій шлях на сходження Евересту.

6. Аеропорт Мадейри (Madeira)
Опаснейшие аэропорты в мире (7 фото)
Аеропорт Мадейри також відомий як Аеропорт Фуншала і Санта-Катаріна, він є міжнародним аеропортом розташованим поблизу Фуншал, Мадейра. Цей аеропорт має сумну історію, в 1977 році на борту TAP Portugal Flight 425 загинула 131 людина, в результаті невдалої посадки. В ті часи аеропорт мав коротку злітно-посадкову смугу, також була оточена високими горами та океанами. Після краху 425-го злітно-посадкову смугу збільшили на 400 метрів. А потім в 2003 році її збільшили ще в два рази, але так як місця для збільшення смуги не було, побудували міст над океаном, міст тримається на 180 колонах, кожна з яких довжиною в 70 метрів.
Завдяки такій архітектурі аеропорт був наменирован на безліч видатних премій таких , як: Міжнародна асоціація по мостах, будівлям та спорудам (IABSE), видатна премія “Оскар” для інженерних споруд в Португалії.

5. Міжнародний аеропорт Барра (Barra)
Опаснейшие аэропорты в мире (7 фото)
Барра єдиний аеропорт в світі, де літаки приземляються на березі моря. Барра розташований на широкому пляжі Traigh Mhor, на острові Барра, на Зовнішніх Гебридських островах, Шотландія. Якщо ви хочете потрапити туди то вам необхідно сісти на літак, який летить до Бару тільки з Глазго і Бенбекала.
Аеропорт буквально змиває хвилею разів на день, і якщо ви потрапите на пізній рейс, ви можете побачити кілька машин на стоянці, який забезпечує пілотам видимість, завдяки потужному світла, так як у цього аеропорту тільки природне освітлення.

4. Аеропорт Густав III (Санкт-Барт)
Опаснейшие аэропорты в мире (7 фото)
Густав III також відомий як Сен-Бартельмі – аеропорт громадського користування, розташованого в селі Сен-Жан на карибському острові Сен-Бартельмі. Аеропорт названий на честь короля Густава III зі Швеції. Швеція отримала острова від Франції в 1785 (він був проданий назад у Францію у 1878). Цей аеропорт обслуговує невеликі регіональні комерційні літаки. Більшість прибувають літаків беруть на борт менше двадцяти пасажирів, наприклад, літак Твін Відтер. Коротка злітно-посадкова смуга, розташована на пологому схилі закінчується прямо на пляжі. Трапляється таке, що літаки злітають прямо над відпочиваючими, людьми, що засмагають.

3. Куршевель (Франція)
Опаснейшие аэропорты в мире (7 фото)
Куршевель – лижний курорт, розташований у французьких Альпах, найбільша лижна база в світі. Цей аеропорт має певну ступінь гостроти в авіаційній галузі, так як має відносно коротку злітно-посадкову смугу довжиною 525 м (1722 футів).
Хто ж може посадити літак або вертоліт в цьому аеропорту, можу відповісти вам, тільки дуже досвідчений і підготовлений пілот. Найпопулярніше поява у фільмі Джеймс Бонд з Пірсом Броснаном “Помри, але не зараз”

2. Juancho Е. Yrausquin (Саба)
Опаснейшие аэропорты в мире (7 фото)
Аеропорт «Juancho Е. Yrausquin» знаходиться на острові Саба, що входять до складу Нідерландських Антильських островів. На думку більшості пілотів і експертів, він є найнебезпечнішим аеропортом світу. Це обумовлено дуже короткою злітно-посадковою смугою, а також розташуванням аеропорту серед скель.

1. Міжнародний аеропорт «Juliana»
Опаснейшие аэропорты в мире (7 фото)
Міжнародний аеропорт «Juliana» розташований в Карибському басейні на острові Сент Мартін, також славиться своєю короткою злітно-посадковою смугою. Щоб приземлиться на ній, великим літакам доводиться пролітати на висоті 10-20 метрів над морем і пляжем, прямо над головами туристів. Незважаючи на це, аварій і яких-небудь серйозних подій за час існування аеропорту зафіксовано не було. А фотографії літаків, що пролітають над головами відпочиваючих часто сприймаються як фотомонтаж.

І ніколи не забувайте, що в наш час можна з легкістю придбати квиток в будь-якому з наведених вище напрямів за допомогою онлайн сервісу http://aviroom.ru/airtickets_moskva-ejlat/, при чому не обов’язково летіти в якому-небудь з цих екзотичних напрямків, можна придбати квиток, припустимо в Ейлат – місто на півдні Ізраїлю, в якому можна з користю та цікавістю провести час.

Найцікавіші факти про архітектуру