Поздоровлення в прозі доньці школярці з днем народження

0
623

У нас можна вибрати поздоровлення в прозі доньці школярці з днем народження. Дитячі тексти і слова привітання, а також побажання з приколами для доньки на день народження. Привітайте своїми словами доньку дуже прикольно.
***

Мила моя красунька! В цей прекрасний сонячний день ти з’явилася на світ, щоб явити світу таке прекрасне диво, яким є саме ти. Тому в цей ніжний денечек я бажаю тобі прикольно провести час з друзями, добре відпочити, погуляти і отримати море справжнього позитиву. Нехай всі твої Новорічні свята, а саме так називаються дні, коли ти красиво відзначаєш свій персональний Новий рік, іменований День Народження, стали радісними, цікавими і яскравими, дуже запам’ятовуються і класними, про яких ти завжди мріяла. Бажаю не загубитися в країні своєї мрії і стати справжньою прекрасної юної леді, яка завжди буде успішна, красива і розумна. І нехай її життєвий нехай стане найкрасивішим на світі.

***

Сонечко моє красиве, руде і яскраве! Нехай цей казковий свято буде для тебе багатий на прекрасні знімки селфи, яскраві і красиві, нехай всі твої самі прикольні подружки в цей день просто запалюють поруч з тобою, тому, що такого казкового, запального і веселого дитини немає ні у кого на світі. Бажаю, щоб твої сонячні волосся зводили з розуму хлопчаків і робили тебе справжньою королевою шкільного балу, щоб твої успіхи і мрії стали реальністю і радували тебе як можна більше і нехай твої найцікавіші бажання і проекти стали втіленням самої красивої мрії в житті, тому, що мрія дає вітер твоїм вітрилам. А без нього, як не крути, а все одно нудно жити. А ще бажаю тобі, щоб ти не знала, що таке нудьга.

***

Бажаю багато радості в цей прекрасний день – день твого народження. Нехай багато радості і любові подарує тобі саме цей прекрасний день, щоб він став світлим і ясним, красивим і добрим саме для такої прекрасної особи, як ти. Нехай твій життєвий шлях буде таким же солодким, наче хмари солодкої вати і легким, як ароматні пластівці повітряної кукурудзи. Тому, що вона завжди прекрасна і легка, а так само неймовірна смачна, як казкове дитинство, як найцікавіші кроки в твоєму світі, світі мрій і фантазій, світі любові і вигаданої реальності, поезії і красивих малюнків, які можуть стати втіленням твоєї прекрасної мрії, внутрішнього світу в реальності. Нехай твоя мрія і легкість в спілкуванні стануть справжніми провідниками у світ світлого і яскравого дитинства.

***

Милашка, дочурочка моя, красуня! Нехай твій прекрасне свято – День Народження буде чистим і світлим, наче болгарська распускающаяся троянда, яскрава, цікава і ніжна або лілія, яка росте вільно на поверхні води. Пам’ятаєш, як вона чудово пахне, її красивий аромат, ніжний, таємничий і просто чарівний? Аромат свята і мрій, ніжності і любові, карамельної солодощі і чудового свята, який може стати прекрасним втіленням мрії в реальність, якою б вона не була. А ще я тобі бажаю зробити просто барвисті селфи, які стануть тобі справжніми привітаннями і які ти з задоволенням будеш викладати в соціальних мережах, тому, що такою розумною, красивою і мудрою дівчинки немає ніде на світі, я пишаюся тобою, моя мила!

***

В цей похмурий діти нехай у тебе буде далеко не похмурий настрій, а на душі прекрасною трояндою або ніжною магнолією розпускається свято, світлий і радісний, добрий і прекрасний. У ньому красивими гранями будуть переливатися добрі і щирі побажання від друзів і подруг, солодкі столи та гарні подарунки, які ти отримаєш від твоїх прекрасних друзів і подруг, братів, сестер і родичів, які просто обожнюють в такому чудовому створення, як ти, моя мила донечко. Нехай твоє життя буде не тільки багатою на подарунки, але і красивою і успішною, щоб ти стала прекрасною і яскравою дівчиною, яка стане цікавою і смішний, яскравою та красивою, такою, як ти завжди мріяла стати. Нехай зірки стануть тобі прекрасними попутниками на зоряному шляху.

***

Бажаю тобі прекрасною, чистою і прикольною життя, світлою, мов молоко в блюдичке котеночка, якого ти так любиш, щоб твоя повсякденне життя була наповненою яскравими та цікавими моментами, м’якою і чистою. Нехай тебе просто обожнюють твої друзі і родичі тому, що таку чудову дівчинку просто неможливо не полюбити, не зрозуміти і не закохатися в неї. Нехай удача завжди тобі гарно посміхається завжди і скрізь своєю променистою усмішкою, красивою і цікавою. Тому, що такого цікавого і творчого неможливо не стати успішною такою цікавою і красивою дівчині, як ти. Адже ти по-справжньому прекрасне, цікава не тільки, як творча людина, але і як особистість. Тебе обов’язково чекає успіх і цей яскравий і цікавий життєвий шлях.

***

Бажаю тобі прекрасною доброї казки в твоєю красивою і цікавою життя. Нехай небосхил, повний красивих і яскравих зірок подарує тобі найбільш яскраві казкові миті, виконання бажань і яскраві вогні дискотек і яскравих побажань. Нехай твоя дорога в житті буде прекрасною, немов білі кучугури чистого снігу, чистою і простий, цікавою і красивою, повної позитиву і просто карколомних життєвих планів і яскравих, гарних емоцій. Тому, що таке життя, як у тебе, завжди повинна складатися з прекрасних оцінок і цікавих друзів, живого життєвого інтересу і прикольних подруг, а також подарунків і побажань, які завжди ми тобі даруємо.

***

Бажаю тобі прекрасних медових річок, свят, повних радості і шикарних подій і цікавого збігу обставин, який стане початком справжнього зоряного повороту в твоєму житті і долі. Нехай твої надії розпускаються конваліями, а мрії перетворюються на прекрасні свіжі троянди і нехай твої найсвітліші дні стануть для тебе справжнім радісним святом, про яке ти завжди мріяла і який завжди посміхався тобі уві сні. Нехай селфи стане красивим і цікавим саме в цей подіти, нехай твої найцікавіші слова стануть такими ж прекрасними, як в житті і нехай події стануть такими, про яких ти завжди з задоволенням мріяла.

***

… 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

***

Прикольні привітання з днем народження дочці на телефон