Село бодібілдерів в Індії

0
340

На південній околиці Нью-Делі, Індія розташоване незвичайне село, яке стало головним «постачальником» охоронців в столичні будинки, офіси і нічні клуби. Це село Асола-Фатехпур Бери, яке носить прізвисько індійської столиці бодібілдерів, а також «фабрики вишибал».

«В нашому селі немає ні одного хлопчика, який не займається в спортзалі. Тут все дбайливо ставляться до свого тіла, ніхто не п’є і не курить», — розповів викладач місцевої школи єдиноборств Віджей Танвар. Так, головний місцевий спортзал відкритий щодня, тут завжди людно. Багато займаються по кілька годин кожен день. При цьому вони не тільки качають м’язи в залі, але і роблять вправи на повітрі, займаються боротьбою і йогою.

Багато уваги тут приділяється харчуванню. Крім цього, багато тренуються — вегетаріанці. Щоб поповнити запаси білка, вони випивають до 10 літрів молока в день. Також в денному раціоні дюжина бананів і півкіло інших фруктів, на обід — 1,5-2 кг йогурту з трьома-чотирма коржами, на вечерю — ще два коржі і 1,5 кг мигдалю в молоці. Все це допомагає наростити ефектні м’язи, вже від одного вигляду яких пасують хулігани.

Для виснажливих тренувань і строгих дієт, з якими ви можете ознайомитися тут є відмінний стимул — робота викидайлом в столиці, за яку в місяць платять 50 тис. рупій ($835), тоді як середній щомісячний дохід в Індії складає всього $100, але частіше і того менше.

Один з провідних тренерів цій села Віджай Танвар, говорить, що наше село є зразком здорового способу життя. Наше підростаюче покоління не п’є і не курить, і тим більше не вживає наркотики. Ніхто зараз правдиво не зможе вам розповісти про те, як наше село змінилася. Але одна з передумов до цього була фінансова сторона. Місцевий спортзал просто величезний – 3000кв.м. Відкривається він аж о 4 годині ранку і працює до 10 вечора. Велика кількість снарядів і заліза. Ті, хто вже вийшов на роботу викидайлом не кидають заняття і присвячують залу практично весь вільний від роботи час. Місцеві бодібілдери також приділяють особливу увагу і занять на відкритому повітрі, які просто необхідні для підтримки краси тіла.