Туры в Венгрию

4-14-2017

Без названия (5)Тури в Угорщину

– для цінителів прекрасного, гурманів і пристрасних мандрівників

Угорщина – це цікава екскурсійна програма, можливість поправити здоров’я на термальних водах і насолодитися смачною кухнею угорської. Ви зможете сповна насолодитися красою Будапешта і середньовічних міст Угорщини, відпочити на термальних курортах і продегустувати унікальні і неперевершені вина! Відправити заявку на тур в Угорщину. Ми пропонуемо вам, найкращі Туры в Венгрию

Одне з важливих напрямків країни – це лікування на термальних курортах Угорщини. Угорщина славиться своїми термальними водами і лікувальними купальнями, володіючи багатовіковим досвід лікування опорно-рухового апарату, неврологічних, гінекологічних, шкірних, серцево-судинних захворювань, а також дихальних шляхів.

Більш детальну інформацію про Акції, спецпропозиції, цінах і тури в Угорщину з Алмати та інших міст Казахстану, Ви можете дізнатися за телефоном 8-727-267-11-87 у наших менеджерів або відправивши заявку з сайту.

Чекаємо Вас в нашому офісі, розташованому за адресою, Республіка Казахстан, місто Алмати, вул. Фурманова 174Б (уг. пр. Абая).