У Китаї народився хлопчик у якого 31 палець (5 фото)

0
486

У китайській сім’ї народився хлопчик з 31 пальцем. Шоковані батьки кажуть, що скринінги під час вагітності не віщували такого розвитку подій. Тримісячний малюк по імені Хонхон — володар 15 пальців на руках і 16 на ногах. Крім усього іншого, у нього дві долоні на кожній руці, але без великих пальців. Батьки хлопчика намагаються знайти спосіб виправити несподівані особливості, а місцеві лікарі з лікарні Хунана в Центральному Китаї кажуть, що хірургічна операція буде дуже складною.

Полідактилія — відхилення, при якому діти народжуються з додатковими пальцями на руках або ногах, — буває в однієї людини приблизно з тисячі. Але така велика кількість пальців зустрічається вкрай рідко.
В Китае родился мальчик у которого 31 палец (5 фото)

Мама Хонхона також страждає полидактилией і має зайві пальці на руках і ногах. Вона турбувалася, що дефект передасться її дитині, тому багаторазово обстежилася в клініках Шеньчженя на півдні Китаю. Коли вона була на середині терміну вагітності, вона навіть відвідала Клініку материнства округу Фуцянь в Шеньчжені, щоб зробити чотиривимірний УЗД. Тут матері знову сказали, що з її дитиною все в порядку.
В Китае родился мальчик у которого 31 палец (5 фото)

Але пара, що живе в сільській місцевості Хунан, з жахом виявила, що полідактилія у їхнього сина ще більш важка, ніж у його матері. На обох ногах Хонхона по вісім пальців на одній руці — вісім пальців, а на іншій — сім.
В Китае родился мальчик у которого 31 палец (5 фото)

Лю Хон, професор Народної лікарні педіатричній ортопедії провінції Хунан, сказав батькові дитини, що операція буде дуже складною. Хлопчик ще занадто малий, щоб перенести анестезію, але йому доведеться зробити операцію у віці від півроку до року, до того, як остаточно сформуються кістки.
В Китае родился мальчик у которого 31 палец (5 фото)

На жаль для небагатої сім’ї, операції такого плану стоять сотні тисяч юанів, і вони не можуть собі цього дозволити. Зараз батьки малюка відчайдушно намагаються зібрати гроші на лікування.