Унікальні форми курильних трубок (7 фото)

0
609

Напевно, думаючи про люльці, ви уявляєте собі стандартний образ цього предмета, збираючи його з фрагментів кінострічок, реклами або малюнків, представляючи його як трубку, яку набивають тютюном і покурюють. Насправді ж форм курильних трубок величезна кількість і ви не уявляєте навіть які є цікаві форми. Хотілося б присвятити вас в цю тему і в черговий раз повторимо, що куріння вбиває, але ніхто не забороняє купити унікальну трубку в якості сувеніра в “зальную стінку”.

«Покер» – це форма курильних трубок, в якій чаша має циліндричну форму з плоским дном, завдяки чому класичний «Покер» стійкий на рівній горизонтальній поверхні. «Cherrywood» – це той же «Покер», але з вигнутою лінією чубука-мундштука. Тютюнові камери цих трубок мають циліндричну форму, а чубуки зазвичай круглі в перерізі.
трубка-покер

«Канадки» – це «Більярди» з довгим цибухом. Відмінною особливістю «Канадок» є овальний перетин чубука і конусний мундштук. Сідлоподібний мундштук на «Канадці» робить з цієї форми курильну трубку «Lumberman».
Уникальные формы курительных трубок (7 фото)

«Ріг» (або Горн) – одна з найкрасивіших, при вмілому виконанні, і складних у виготовленні форм курильних трубок. Створення таких трубок визначається в першу чергу малюнком бріара і далеко не з кожного бриарового блоку можна вирізати курильну трубку цієї форми. При тому, що багато з трубочных майстрів робили «Сурми», дуже невелика кількість цих трубок можна назвати по-справжньому красивими.
Уникальные формы курительных трубок (7 фото)

«Дублін» – так само по пропорціях і формою схожий з «Більярдом», але на відміну від останнього має конусоподібну чашу, що розширюється догори. Тютюнову камеру курильні трубки «Дубліна» теж мають конусоподібну.
Уникальные формы курительных трубок (7 фото)

«Церковний староста» – це не стільки форма курильної трубки, скільки характеристика її розмірів. Найважливішою рисою трубок «Churchwarden» є довгий, або навіть дуже довгий мундштук. Форма ж самої курильної трубки може бути практично будь-який, головне тут – подовжений мундштук курильної трубки.
Уникальные формы курительных трубок (7 фото)

Класичний «Бульдог» виділяє ромбовидное переріз чубука і трохи нахилена вперед чаша з характерним профілем. Цей профіль нагадує два усічені конуси, з’єднані своїми підставами. У місці сполучення цих конусів на чаші «обрані» дві паралельні борозенки, що проходять по всій довжині окружності чаші курильної трубки. Хоча «в природі зустрічаються і «Бульдоги» без цих характерних борозенок. Мундштуки «Бульдогів» зазвичай конічні, але не рідкість для цієї форми мундштуки і сідлоподібної форми. «Бульдоги» можуть бути як прямими, так і зігнутими.
Уникальные формы курительных трубок (7 фото)

В основу курильних трубок форми «Кавалер» лягли риси старих тірольських трубок. «Кавалери» мають досить складну інженерію, де димовий канал від мундштука проходить через всю трубку, принизывая її наскрізь. Із зворотного боку канал прикривається кришкою, яка знімається для полегшення чищення курильної трубки.
Уникальные формы курительных трубок (7 фото)