Унікальні скульптури з повітряних кульок (7 фото)

0
387

Художник – це насамперед творча особистість. Художниками стають не тільки ті майстри, які майстерно володіють пензлем і фарбами, але і ті які своєю творчістю можуть здивувати будь-якої людини. До такого мистецтва, по праву, можна віднести вміння правильно подати композицію з повітряних кульок, а це в свою чергу вміло роблять майстри з інтернет-магазину повітряних куль “Країна Шурундия”. Дана компанія з її персоналом має величезний асортимент повітряних куль, до різних святкових подій: народження дитини, весілля, випускний, до святкових подій, крім того є величезна кількість повітряних кульок у вигляді фігур. А з композиціями, які можуть створити майстра магазину можуть зрівнятися лише одиниці, про які хотілося б поговорити далі.

Величезна унікальна композиція з куль на футбольну тематику.


На даній експозиції ми бачимо футболістів по серед футбольного поля. Два маленькі чоловічки посеред поля – це творці або як ми вказали вище художники, які організували цю композицію. На створення цього дива знадобилося величезна кількість людини/годин, 40 000 повітряних кульок і звичайно ж 44 людини, які працювали над створенням образу. Висота кожного футболіста близько 12 метрів у висоту.

Серце людини
Уникальные скульптуры из воздушных шариков (7 фото)
Пол Грейвс, які створює унікальні скульптури з куль, на цьому фото створив прообраз Данко, який вийняв своє серце з грудей, щоб освітити шлях своїм соратникам і врятувати їх життя. Вийшло досить реалістично.

Повітряний квітка
Уникальные скульптуры из воздушных шариков (7 фото)
Насправді на фото не зовсім кулі, а навіть зовсім не кулі. Цю скульптуру створив скульптор Джефф Кунсом і назвав Balloon Flower. Насправді композиція зроблена зі сталі. На створення скульптури у майстра пішло 5 років, висота – 3 метри, а вартість скульптури оцінено в 12 мільйонів ЄВРО.

Jason Hackenwerth створює величезні скульптури з кольорових повітряних кульок, тих самих, які ми використовуємо для прикраси дитячих свят і різних урочистостей. Він проводить цілі дні скручуючи і пов’язуючи кульки для відтворення величезних істот, химерних і вражаючих в одне і теж час – птиці, анемонии, стоноги і прибульці з космосу.
Уникальные скульптуры из воздушных шариков (7 фото)

Жваві автором скульптури символізують собою початок життя, але з часом кульки, з яких складається фігурка, здуваються, і скульптура починає провисати і, зрештою, падає, нагадуючи нам про швидкоплинність нашого існування.
Уникальные скульптуры из воздушных шариков (7 фото)

Кожна з інсталяцій автора приносить публіці багато радості і пожвавлення. Скульптури Jason Hackenwerth не тільки стоять, чи висять, прикріплені до стелі, але також призначені для того, щоб їх одягали. Подібні вироби, відомі під назвою Megamites, служать прикрасами багатьох шоу та фестивалів у всьому світі.
Уникальные скульптуры из воздушных шариков (7 фото)

Автомат з продажу кульок
Уникальные скульптуры из воздушных шариков (7 фото)
Цікава скульптура, яка створена з повітряних куль. Скульптура є збільшеною копією автомата з продажу жувальних гумок, і дійсно працює. Якщо в отвір кинути “монетку”, автомат видає нам повітряну кульку.