Веселі слова побажання колезі жінці на день народження

0
652

На цьому сайті можна знайти веселі слова побажання колезі жінці на день народження. Зробіть подарунок колезі жінці, виберіть у нас чудові побажання своїми словами до Дня Народження. Самі весела проза для колеги.
***

В цей сонячний день мені хочеться привітати мою дорогу колегу з Днем народження. Люба моя, мені хочеться побажати тобі виключно всього самого позитивного і яскравого, що лише є в цьому світі. Ти дійсно заслужила того, щоб стати самою щасливою і радісною дівчиною, яка у всьому домагається тільки найбільш значних результатів. У цей прекрасний день ти просто світишся від щастя, але мені хочеться, щоб так було завжди, а не тільки у свята. Мені хочеться, щоб ти була завжди здорова, щоб твої мрії і бажання збувалися, а ідеї і плани реалізовувалися. Ти неймовірно сильна і цілеспрямована дівчина, яка знає, чого вона хоче від цього життя. Нехай все в твоєму житті буде так, як ти того хочеш. Знай, що я завжди поруч з тобою, причому не в сенсі, що я сиджу поруч з тобою. Ти можеш довіряти мені, моя улюблена колега.

***

Моя сама добра і красива колега по роботі, я хочу привітати тебе з твоїм чудовим святом, який означає, що ти не просто стала старше, а ще й мудрішими і відповідальніше. За стільки років спільної роботи я змогла неодноразово переконатися в тому, що ти дуже сильна і працьовита дівчина. Я не втомлююся брати з тебе приклад, тому що ти завжди демонструєш те, як треба працювати, як треба досягати значних результатів. Мені хочеться, щоб ти продовжувала і далі розвиватися у потрібному напрямку, щоб ти домагалася того, про що мрієш. Нехай кожен твій робочий день буде продуктивним і приємним. І ще нехай робота приносить тобі лише задоволення. Щасливого і радісного святкування тобі цього прекрасного дня. Нехай всі твої мрії та бажання виконуються. Я пишаюся тобою, моя дорога колега.

***

В цей чудовий, а для когось навіть святковий день, нарешті-таки, виглянуло сонечко. Моя дорога колего, я хочу привітати тебе з твоїм Днем народження, а ще і побажати всього самого позитивного і доброго, світлого і позитивного, що лише є в цьому світі. Мені хочеться побажати тобі подальших успіхів у роботі, щастя і міцного здоров’я. Мені неймовірно пощастило з тим, що у мене є така крута колега по роботі. Нехай кожен твій день буде продуктивним і успішним, а ще й радісним і позитивним. Нехай всі твої мрії та бажання виконуються, а ідеї і плани реалізуються. Навіть не сумнівайся в собі і в своїх силах, тому що ти дуже сильна і цілеспрямована дівчина. Я хочу, щоб ти ніколи не зупинялася на досягнутому, тому що ти можеш більше. Вдалого і радісного дня тобі! Спасибі тобі за твою допомогу, за те, що ти змогла встановити таку атмосферу в нашому колективі.

***

Сьогодні просто чудова погода, радує сонечко, тому я ще й повинна привітати свою чудову подружку, яка приходить мені ще і колегою по роботі. Люба моя, мені хочеться привітати тебе з Днем народження, а також побажати тобі всього самого крутого. Ти сама працьовита та цілеспрямована дівчина в нашому колективі, тому багато в чому ми беремо приклад саме з тебе. Я хочу, щоб ти завжди прагнула до того, щоб стати справжнім професіоналом, фахівцем, який буде навчати інших. Взагалі, варто зауважити, що ти маєш просто відмінними здібностями керівника. Я хочу побажати тобі міцного здоров’я, а також жіночого щастя і удачі. Незважаючи на твій юний вік, варто сказати, що ми всі реально беремо з тебе приклад. Ще ніколи у нашому колективі не було такої згуртованості, але все змінилося саме завдяки тобі.

***

Моя дорога колега по роботі, я хочу привітати тебе з Днем твого народження. Ще недавно, коли ти тільки влаштувалася на роботу, я навіть уявити не могла, що у нас будуть з тобою такі згуртовані відносини. Ти взагалі змогла встановити такі відносини в усьому колективі. Я хочу побажати тобі в цей знаменний день виключно всього самого крутого і світлого, що тільки може бути. Ти заслужила справжнього щастя, яке тобі подарує твій улюблений молодий чоловік. Я навіть не сумніваюся в тому, що у вас все вийде, тому що ви прикладаєте зусилля для цього. Крім того, мені хочеться побажати вам подальших успіхів у роботі. Всі ми рівняємося на тебе, тому що ти вмієш працювати, докладаєш усіх зусиль, щоб стати справжнім фахівцем. Зі святом тебе, моя люба колего! Живи і насолоджуйся кожним моментом.

***

Я хочу привітати з Днем народження мою чудову і саму роботящу колегу по роботі. Я хочу побажати тобі в цей знаменний день виключно всього самого крутого і світлого, що тільки може бути. Мені хочеться, щоб ти була завжди здорова, щоб твої мрії і бажання збувалися, а ідеї і плани реалізовувалися. Я бажаю тобі подальших успіхів у роботі, удачі у всіх твоїх починаннях. Ніколи не сумнівайся в собі, в своїх силах і можливостях, бо ти неймовірно працьовита і вольова дівчина. Я знаю, що у тебе великі плани на майбутнє, тому хочу, щоб кожен з них реалізувався в найближчому часі. Я навіть не сумніваюся, що через певний проміжок часу ти станеш керівником своєї компанії. Сподіваюся, що ти не забудеш про тих, хто підтримував тебе протягом усього цього часу.

***

Мені хочеться привітати тебе, моя дорога колега, з твоїм Днем народження. У цей знаменний день у першу чергу я хочу побажати тобі відмінного настрою, а також щастя та успіхів у всіх твоїх справах. Мені неймовірно пощастило з тим, що такий позитивний і яскравий чоловічок працює зі мною в одному колективі. Ти кожен день робиш мене сміятися, радіти життю і насолоджуватися кожною миттю. Я хочу побажати тобі, щоб твоя робота приносила тобі виключно задоволення та приємні емоції. Мені хочеться, щоб ти ніколи не сумувала, бо твоєму обличчю йде лише посмішка. Я хочу, щоб ти завжди раділа життю, як вчиш мене сама. Нехай все у тебе буде так, як ти того хочеш. А ми всі підтримуємо тебе, а ще ми готові підтримати тебе у всьому, лиш би ти раділа. Зі святом, наша позитивна колега.

***

… 11 12 13 14 15

***

Прикольні привітання з днем народження колезі на телефон