Вишуканість і розкіш в колекціях світильників від компанії Italamp (4 фото)

0
332

Італійські майстри славляться бездоганним почуттям естетичного смаку і стилю. Підтвердженням цього є відомі фірми, які стали світовими брендами. Саме такого рівня є компанія Italamp – визнаний лідер освітлювальної техніки з 1975 року. Засновником компанії і генератором ідей з креативного освітлення домашніх осель та офісів став Матео Витаделло. Власник фірми зорієнтував виробництво світильників на поєднання в них класичних і сучасних традицій. Пізніше компанія запустила лінію техніки в стилі модерн з додаванням інновацій майбутнього з використанням передових технологій. У розробці колекцій люстр і світильників беруть участь знамениті дизайнери Сімоне Каньяццо, Лоренцо Белліні, Стефано Траверсо, Роберта Витаделло та ін., які вважаються законодавцями у світі модної світлотехніки. Невичерпні ідеї великих майстрів втілюються в незвичайних і дивних моделях ламп і світильників. Бездоганна якість і сучасний дизайн – є відмінною рисою даної марки.
Італійська компанія Italamp на світовому ринку представлена безліччю тематичних колекцій:

1. Оригінальністю і унікальним дизайном відрізняються люстри, торшери, бра і світильники, прикрашені флористичними візерунками.
2. Розкішшю і елегантністю стилю виділяються світильники виготовлені з муранського скла з розсипом кристалів від Сваровскі.
3. Колекція White / grey – це нестандартність і самі незвичайні форми.
4. Серія Lenoir – для тих, хто віддає перевагу класичні нотки в елегантних чорно-білих тонах.
5. Колекція Altair дивує поєднанням яскравих тонів тканини і витонченістю, експресивністю плафонів конусоподібної форми з металевим корпусом. Дизайнери ще називають це творіння – «трохи сонця в холодній воді».
6. Колекція Capri, являє настільні лампи, абажури яких нагадують милі жіночі капелюшки.
Изысканность и роскошь в коллекциях светильников от компании Italamp (4 фото)

Серед матеріалів особливе місце приділяється кришталю і скла, які дивують і вражають спектром кольорів і відтінків. Вражає різноманітність ультрасучасних форм і видів торшерів і вбудовуваних світильників: у формі квітки лотоса, з орнаментом, світильник в золотистому хромі і кришталі, декоровані стразами та ін. Компанія постійно просуває нові ідеї і стилі в своїх товарах, тим самим привертаючи все більше число клієнтів в Європі і у всьому світі. Цікавою особливістю роботи команди майстрів є те, що при розробці нових моделей виробів враховуються побажання та ідеї, висловлені клієнтами. Продукція компанії є постійним учасником виставок світлового обладнання, і кожен раз виробляє фурор серед товарів подібного типу.
Изысканность и роскошь в коллекциях светильников от компании Italamp (4 фото)

З світильниками і люстрами Italamp в будь-який будинок прийде не тільки світло, але і фантастична розкіш, елегантність які тільки підкреслять вишуканий інтер’єр і смак господаря будинку.
Изысканность и роскошь в коллекциях светильников от компании Italamp (4 фото)