Як вибрати чохол для планшета?

0
315

Планшет, при всій своїй функціональності – досить крихка річ. Він потребує надійного захисту у вигляді чохла, який вбереже його від пошкоджень і подряпин в результаті падінь і інших неприємностей. Однак, вони бувають різні і важливо вибрати саме той чохол для планшета, який підійде до вашого гаджету і буде відповідати вимогам експлуатації пристрою.

Який чохол вибрати?

Чохли розрізняються між собою за матеріалами виготовлення. Таким чином, чохли можуть бути виконані з:

-силікону;
-текстилю;
-шкіри;
-нейлону або неопрену;
-штучної шкіри, пластику і т. д.
В плані захисту, найбільш ефективні неопренові і шкіряні чохли, т. к. вони можуть пом’якшувати удари. Шкіряні «книжки» і «футляри», також, мають більш представницький зовнішній вигляд.

Існує кілька різновидів чохлів, кожен з яких відрізняється по своїй функціональності і ступеня захисту від зовнішніх впливів.

Чохол книжка нагадує звичайну папку для паперів або обкладинку. Планшет кріпиться до неї за допомогою петель, гумок, пластикових затисків або скоб. У таких чохлів є отвори для камер, динаміків та інших важливих частин гаджета. Половинки чохла закриваються за допомогою липучок, ремінців або магнітів. Перевагу краще віддавати магнітному замку. Плюсами такого чохла є висока ступінь захисту, функціональність і привабливий дизайн. Мінусами – розміри і висока ціна.

Накладки забезпечують досить посередню захист і мають, здебільшого, декоративну функцію. Він закриває тільки задню і бічні частини пристрою, а для дисплея доведеться купувати захисну плівку. Втім, маленька ціна компенсує всі ці недоліки, тому якщо ваш планшет – «домосід», така накладка цілком підійде.

Футляри, вони ж «покеты», мають найбільший ступінь захисту. Проте в них є один недолік – щоб скористатися планшетом, його доведеться повністю виймати з чемодана. Також, покеты можуть бути оснащені додатковими відділеннями або ручками для перенесення.

Якщо ви турист, екстремал або мандрівник – то купуйте бокс. Це спеціальні футляри, розраховані на суворі умови експлуатації. Вони водонепроникні і створені з протиударних матеріалів.

Важливо, щоб на внутрішній поверхні чохла не було твердих елементів, здатних пошкодити корпус або дисплей. В цілому, вибір чохла для планшета повинен бути обумовлений тими умовами, в яких буде експлуатуватися девайс.