Як вибрати гарячі тури.

3-19-2019

Як вибрати гарячі тури.

Збираєтеся в Таїланд, але не знаєте, тур на який курорт купити. Який пляж на Пхукеті вибрати. І де ж ці гарячі тури, про яких всі тільки й говорять. Якщо хочете знайти відповіді на всі ці питання, то стаття саме для вас. Я написала докладну статтю, в якій постаралася розповісти про всі нюанси вибору путівки в Таїланд. Спочатку я хочу розповісти, чим же такий хороший Пхукет, чому варто з усіх курортів Таїланду вибрати саме Пхукет, потім розповім, коли краще їхати на Пхукет, коли на острові гарна погода, а потім — де шукати гарячі тури. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі otpusk.com.
Якщо вам не цікаво читати про погоду на Пхукеті, можете відразу перейти до розділу про тури. Інфраструктура на Пхукеті дуже добре розвинена, тому тут легко знайти відпочинок і розваги на будь-який смак: від екскурсій на яхті по загублених тропічних островах і дайвінгу в печерах і лагунах до простого, але романтичного відпочинку на пляжах дикуном. Якщо порівнювати Пхукет з іншими тайськими курортами, то розумієш, що він багато в чому виграє.
Острів Самуї, наприклад, поменше — весь острів можна за 2 години об’їхати на мотоциклі так і пляжі на Самуї так собі, Ко Чанг – тільки ідеальний для спокійного розміреного відпочинку, рекомендований для тих, хто зовсім втомився від метушні, Патайя – суцільна вулиця червоних ліхтарів, хоч і старанно намагається змінити образ. Коли нас запитують, що вибрати для відпочинку: Пхукет або Паттайю, я завжди ставлю зустрічне запитання: що від відпочинку ви хочете. Паттайя, безумовно, дешевше, але з пляжами там проблема, купатися можна тільки на острові Лан.